Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...

Naujienos

62 Viso įrašų
Nustatyti puslapyje rodomų įrašų skaičių
iki
Rodyti viską
Rodyti pilną sąrašą Atkreipkite dėmesį! Jūs pasinaudojote įrašų filtru, todėl matote susiaurintą sąrašą.
Tyrimas: ES investicijoms atviriausios Tauragės r., Elektrėnų ir Širvintų r. savivaldybės
2018 m. gegužės 17 d. / Finansų ministerija

Sudarius Lietuvos savivaldybių atvirumo Europos Sąjungos (ES) investicijoms indeksą, paaiškėjo savivaldybės, kurių gyventojai dažniausiai naudojasi šių investicijų rezultatais, labiausiai jaučia jų poveikį gyvenimo kokybei ir daugiausiai žino apie jas. Sąrašo viršuje atsidūrė Tauragės r., Elektrėnų, Širvintų r., Jurbarko r., Kauno m., Ignalinos r., Alytaus r. ir m. savivaldybės.

Efektyvi komunikacija – raktas į projektų sėkmę
2018 m. gegužės 17 d. / Finansų ministerija

Šiuo metu visoje Lietuvoje įgyvendinama beveik 12 tūkst. Europos Sąjungos (ES) finansuojamų projektų. Siekiant užtikrinti, kad projektai būtų sėkmingi, vykdytojai kviečiami rengti viešuosius aptarimus ir pristatymus visuomenei įvairiais įgyvendinimo etapais. Gegužės 10 d. Šiauliuose vyko Finansų ministerijos organizuotas Gerosios praktikos mainų renginys, kuriame ES projektų vykdytojai dalinosi patirtimi ir įžvalgomis bei dalyvavo viešųjų aptarimų organizavimo dirbtuvėse.

Europos dienos proga vilniečių namus papuoš pačių sodintos gėlės
2018 m. gegužės 11 d. / Finansų ministerija

Minint Europos dieną Vilniaus Vinco Kudirkos aikštėje kiekvienas bus kviečiamas pasodinti gėlę – daugiau kaip 500 gėlių vazonėlių papuoš vilniečių ir miesto svečių namus. Taip simboliškai gyventojai kviečiami prisidėti prie Europos Sąjungos (ES) investicijų šalyje puoselėjimo.  

„EU in my Region“ – galimybė apie ES investicijas sužinoti daugiau
2018 m. gegužės 8 d. / Finansų ministerija

Gegužės mėnesį Europos piliečiai sužinos, kaip panaudojant ES investicijas įvairiausiais būdais gerinamas jų gyvenimas ir atras šimtus ES finansuojamų projektų 27 šalyse narėse. Kai kas galbūt nustebs sužinojęs, kad vienas iš jų vykdomas visai šalia!

Naujienlaiškis nr. 15
2018 m. gegužės 7 d. / Finansų ministerija

Naujienlaiškį galite parsisiųsti čia.

Stebėsenos komiteto posėdyje – ES investicijų pažanga Lietuvoje 2017 m.
2018 m. gegužės 3 d. / Finansų ministerija

Šiandien įvykusiame 2014–2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programos stebėsenos komiteto (toliau – Stebėsenos komitetas) posėdyje buvo pristatyta metinė ataskaita apie 2017 m. pažangą, investuojant į Lietuvos žmonių gyvenimo kokybės gerinimą ir į šalies ūkio plėtrą.

Prasidėjo derybos dėl 2021-2027 m. ES biudžeto
2018 m. gegužės 3 d. / Finansų ministerija

Šiandien Europos Komisija pateikė pasiūlymą dėl 2021–2027 m. Europos Sąjungos biudžeto, vadinamo Daugiamete finansine programa. Šio pasiūlymo pagrindu jau gegužės viduryje prasidės derybos tarp valstybių narių, o jų pasiektam susitarimui, kuris priimamas vienbalsiai, turės pritarti ir Europos Parlamentas.

Įpusėjus „Europos burių“ konkursui ryškėja nominacijų favoritai
2018 m. balandžio 23 d. / Finansų ministerija

Jubiliejinis Europos Sąjungos (ES) projektų vykdytojų konkursas „Europos burės“ sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo: aštuoniose nominacijose besivaržantys projektai jau sulaukė per 12 tūkst. balsų. Preliminarūs balsavimo rezultatai rodo, kad visuomenės dėmesį traukia tiek unikalūs ir inovatyvūs išradimai, tiek ir viešosios paslaugos, leidžiančios lengviau derinti darbą ir sergančių artimųjų slaugą namuose.

ES investicijų naudą gyventojai dažniausiai pastebi regionuose
2018 m. balandžio 11 d. / Finansų ministerija

Lietuvos gyventojams pro akis neprasprūsta Europos Sąjungos (ES) investicijomis finansuoti projektai. Daugiausiai arba net 44 proc. šalies gyventojų pastebėjo atsinaujinusius miestus ir kaimiškas vietoves, 33 proc. teigia besinaudojantys susisiekimo ir transporto projektų rezultatais.

Artimiausi renginiai

Sekite naujienas

RSS
ddd