Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Paskelbti kvietimai

Kvietimas teikti paraiškas finansuoti projektus pagal priemonę „Regio potencialas LT“ Nr. 1

Nr. 03.3.1-LVPA-K-850-01

Atnaujinimo data: 2018-11-26
Paskelbimo data
2018-11-23 09:00
Atnaujinimo data
2018-11-26
Priemonė
Paraiškos pateikimo terminas
2019-02-25 24:00
Didžiausia galima projektui skirti finansavimo lėšų suma
500 000,00 Eur
Kvietimui numatytas finansavimas
20 344 514,00 Eur
Prašomas finansavimas Finansavimas
Eur Eur

Finansavimo skyrimas

Finansavimo tikslas

Paskatinti labai mažų įmonių, mažų įmonių ir vidutinių įmonių investicijas į modernių technologijų diegimą, kuris įgalintų pritaikyti esamus ir kurti naujus gamybos pajėgumus naujiems ir esamiems gaminiams gaminti, kas savo ruožtu sudarytų sąlygas sparčiau vystytis ir augti Lietuvos regionams.

Finansuojamos veiklos

  • Verslas

Remiamos veiklos

Moderniųjų technologijų diegimas, pritaikant esamus ir kuriant naujus gamybos pajėgumus naujiems ir esamiems gaminiams gaminti. Finansavimu bus skatinamos įmonių investicijos į naujų gamybos technologinių linijų įsigijimą ir įdiegimą, esamų gamybos technologinių linijų modernizavimą, įmonės vidinių inžinerinių tinklų, kurių reikia naujoms gamybos technologinėms linijoms diegti ar esamoms modernizuoti, įrengimą.

Galimi pareiškėjai

Naujai įsikūrusios arba jau veikiančios, labai mažos, mažos ir vidutinės gamybos sektoriaus įmonės (išskyrus Vilniaus ir Kauno miestų bei rajonų įmones).

Pareiškėjų tipai

  • Verslas

Projektų atrankos būdas

Projektų konkursas

Paraiškų pateikimo būdas

Vadovaujantis Projektų administravimo ir finansavimo taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos finansų ministro 2014 m. spalio 8 d. įsakymu Nr. 1K-316, (toliau – Taisyklės) pareiškėjai, teikdami paraiškas ir su jomis susijusią informaciją, ir projektų vykdytojai projektų įgyvendinimo metu ir poprojektiniu laikotarpiu privalo naudotis Iš Europos Sąjungos (toliau – ES) struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamų projektų duomenų mainų svetaine (toliau – DMS), išskyrus Taisyklėse nustatytas išimtis. DMS naudojimosi tvarka nustatyta Duomenų teikimo per Iš ES struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamų projektų DMS tvarkos apraše (Taisyklių 1 priedas).

Jeigu DMS funkcinės galimybės nepakankamos ar laikinai neužtikrinamos, reikalingą informaciją, susijusią su paraiška ar projekto įgyvendinimu, pareiškėjas ar projekto vykdytojas įgyvendinančiajai institucijai ir įgyvendinančioji institucija pareiškėjui ar projekto vykdytojui teikia raštu.

Pareiškėjas pildo paraišką ir kartu su Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonės Nr. 03.3.1-LVPA-K-850 „Regio potencialas LT“ projektų finansavimo sąlygų aprašo Nr. 1, patvirtinto 2018 m. lapkričio 22 d. įsakymu Nr. 4-721, 74 punkte nurodytais priedais iki kvietimo teikti paraiškas skelbime nustatyto termino paskutinės dienos teikia ją per DMS, o jei DMS funkcinės galimybės laikinai neužtikrinamos – įgyvendinančiajai institucijai raštu Taisyklių III skyriaus dvyliktajame skirsnyje nustatyta tvarka.

Jei laikinai nėra užtikrintos DMS funkcinės galimybės ir dėl to pareiškėjai negali pateikti paraiškos ar jos priedo (-ų) paskutinę paraiškų pateikimo termino dieną, įgyvendinančioji institucija paraiškų pateikimo terminą pratęsia 7 dienų laikotarpiui ir (arba) sudaro galimybę paraiškas ar jų priedus pateikti kitu būdu ir apie tai paskelbia Taisyklių 82 punkte nustatyta tvarka.

Paraiškos per DMS turi būti pateiktos LVPA iki 2019 m. vasario 25 d. 24:00.

Konsultacijos, teikiant paraišką per DMS, bus teikiamos iki 2019 m. vasario 25 d. 16:00.

Informacija, kaip teikti paraiškas per DMS - čia.

LVPA neprisiima atsakomybės dėl ne laiku pateiktų paraiškų.

Susiję dokumentai

Priedai

11

Redakcijos

11
Projektų administravimo ir finansavimo taisyklės 
Dokumentas priimtas: 2014-10-08 Dokumento kategorija Taisyklės, Nacionaliniai teisės aktai Dokumentą priėmė: Finansų ministerija
Projektų administravimo ir finansavimo taisyklės 
Dokumentas priimtas: 2018-09-05 Dokumento kategorija Taisyklės Dokumentą priėmė: Finansų ministerija
Priemonės „Regio potencialas LT“ kvietimo teikti paraiškas skelbimas 
Dokumentas priimtas: 2018-11-23 Dokumentą priėmė: Lietuvos verslo paramos agentūra
Paraiškos formą prašome atsisiųsti iš Duomenų mainų svetainės (DMS). 
Dokumentas priimtas: 2018-11-23 Dokumentą priėmė: Lietuvos verslo paramos agentūra
Priemonės „Regio potencialas LT“ Aprašo 5 priedas 
Dokumentas priimtas: 2018-11-23 Dokumentą priėmė: Lietuvos verslo paramos agentūra
Priemonės Nr. 03.3.1-LVPA-K-850 „Regio potencialas LT“ projektų finansavimo sąlygų aprašas 
Dokumentas priimtas: 2018-11-22 Dokumento kategorija Projektų finansavimo sąlygų aprašai Dokumentą priėmė: Ūkio ministerija
Registracija į priemonės „Regio potencialas LT“ seminarą 
Dokumentas priimtas: 2018-11-23 Dokumentą priėmė: Lietuvos verslo paramos agentūra
Kiti aktualūs priemonės „Regio potencialas LT“ kvietimo Nr. 1 dokumentai 
Dokumentas priimtas: 2018-11-23 Dokumentą priėmė: Lietuvos verslo paramos agentūra

Kontaktai


Priemonės projektų tinkamumo klausimais:
LVPA Komunikacijos skyriaus vyresnysis informavimo specialistas Deividas Petrulevičius, el. p. deividas.petrulevicius@lvpa.lt, tel. (8 5) 268 7411.

LVPA l. e. Verslo produktyvumo projektų skyriaus vedėjo pareigas Karolis Balaišis, el. p. karolis.balaisis@lvpa.lt,  tel. (8 5) 268 8500.

LVPA l. e. Verslo produktyvumo projektų skyriaus vedėjo pavaduotojos pareigas Elena Karolienė, el. p. elena.karoliene@lvpa.lt, tel. (8 5) 268 7419.

Bendraisiais klausimais:
LVPA Komunikacijos skyriaus vedėja Eglė Žemaitienė, el. p. egle.zemaitiene@lvpa.lt, tel. (8 5) 210 9091.

Dėl paraiškų pateikimo per DMS:
LVPA Informacinių technologijų skyriaus vedėjas Vaidotas Šulskis, el. p. vaidotas.sulskis@lvpa.lt, tel. (8 5) 268 7454.