Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Renginiai

Diskusija „Ilgalaikės Lietuvos ūkio raidos prognozės: ar ir kaip įgyvendinsime reformų scenarijų?"

2017 m. spalio mėnesį Europos Komisija skelbs septintąją Sanglaudos ataskaitą. Joje pateiks savo viziją dėl ES sanglaudos politikos ateities ir ES fondų lėšų investavimo principų 2021–2027 m. laikotarpiu. Lietuvoje rengiantis deryboms dėl naujos ES finansinės perspektyvos svarbu įsivertinti, kokios yra šalies ilgalaikės ūkio plėtros prognozės ir jų apribojimai, kam būtų tikslinga skirti ES fondų investicijas po 2020 metų. 

Pasirengimo deryboms dėl naujos ES finansinės perspektyvos kontekste Finansų ministerijos Europos investicijų departamentas organizuoja pirmąją strateginę sesiją, skirtą aptarti ilgalaikius Lietuvos ūkio augimo scenarijus, augimą lemiančius vidaus ir išorės veiksnius (įskaitant ES fondų investicijų poveikį) ir pagrindines reguliacines bei investicines prielaidas, kurias įgyvendinus tikėtini geresni šalies BVP augimo tempai ilgalaikėje perspektyvoje. Diskusijos metu taip pat ketinama pasidalinti ekspertinėmis įžvalgomis dėl valstybės investavimo principų, kurie pagerintų viešųjų investicijų (biudžeto ir ES fondų) programų planavimo ir įgyvendinimo kokybę.

Žemėlapis

Lukiškių g. 2, Vilnius

Kontaktiniai duomenys

vilija.semetiene@finmin.lt
Diskusija „Ilgalaikės Lietuvos ūkio raidos prognozės: ar ir kaip įgyvendinsime reformų scenarijų?"
Lukiškių g. 2, Vilnius
ddd