Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Renginiai

Diskusija „Ką daryti, kad mūsų projektai sukurtų kuo daugiau vertės?“

Artėjant jau tradicine tampančiai visų mūsų profesinei šventei – Tarptautinei projektų valdymo dienai, Europos socialinio fondo agentūra kviečia prisijungti prie diskusijos „Ką daryti, kad mūsų projektai sukurtų kuo daugiau vertės?“ kartu su Ryčiu Juozapavičiumi.
Renginyje kviečiami dalyvauti 9 veiksmų programos prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ projektų įgyvendintojai.
Šiemet Project Management Institute atlikta plataus masto projektų vykdytojų apklausa rodo, kad bendras projektų vykdytojų meistriškumas auga. Geriausi projektų vykdytojai pasiekia, kad vidutiniškai 92 proc. projektų atitinka tikruosius suinteresuotų šalių ketinimus. Nesėkmingiausi projektų vykdytojai turi tik 33 proc. projektų, atliepiančių svarbiausius jų tikslus. O kaip pavyks Jūsų projektui? Atvykite ir pasidalinkite savo įžvalgomis apie tai, kaip projektas gali viršyti lūkesčius, sėkminga praktika, sunkumais bei pasiūlymais!
Dalyvavimą maloniai prašome patvirtinti iki 2017 m. lapkričio 6 d. užpildant šią registracijos formą.

 

Žemėlapis

M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius

Kontaktiniai duomenys

Vita Markevičienė
(8 5) 250 0667
Diskusija „Ką daryti, kad mūsų projektai sukurtų kuo daugiau vertės?“
M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius
ddd