Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Renginiai

Inovacijų forumas

Ugdymo plėtotės centras ir vėl kviečia švietimo bendruomenę į inovacijų forumus.

2018 m. sausio 16 d. vyks inovacijų forumas, kuriame bus pristatomos skaitmeninės mokymo priemonės, o 2018 m. sausio 26 d. vyksiančiame forume dalyviai susipažins su skaitmeniniais mokymo įrankiais.

Forumuose leidykla „Šviesa“, UAB „Dego“, UAB „Tarptautinis verslo tinklas“, UAB „Biznio mašinų kompanija“, UAB „Baltų lankų vadovėliai“ pristatys inovatyvias mokymo priemones: interaktyvius vadovėlius ir pratybų sąsiuvinius, lauko muzikos instrumentus, robotus, 3D technologijas ir kita. UAB „Education technologies“, UAB „Lantelis“, UAB „Elipsis“, UAB „Biznio mašinų kompanija“, UAB „Officeday“, VšĮ „Penki pojūčiai“ pristatys inovatyvius mokymo įrankius: interaktyvius kubus, išmaniuosius ekranus, automatizuotą pamokų vaizdo įrašymo robotą, sensorinę įrangą, įvairias judėjimą ir mokymąsi skatinančias priemones ir kita.

Skaitmeninių priemonių ir skaitmeninių įrankių svarbą ugdant naująją kartą aptars ekspertas iš Estijos Einar Vara, skaitmeninių mokymo aplinkų reikšmę ugdymui pristatys Didžiosios Britanijos ekspertas Danny Arraty.

Taip pat visi turės galimybę išsamiai susipažinti su technologijomis, tiesiogiai pabendrauti su švietimo bendruomenės atstovais, kurie technologijas naudoja kiekvieną dieną.

Daugiau informacijos apie forumus ir registraciją galite rasti adresu http://www.eduforumas.lt./inovacijuforumai/.

Žemėlapis

Sodų g. 14, Vilnius

Kontaktiniai duomenys

Inovacijų forumas
Sodų g. 14, Vilnius