Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Renginiai

Kaip organizuoti viešųjų aptarimų renginius

Kaip suorganizuoti Europos Sąjungos (ES) lėšomis įgyvendinamų projektų viešąjį aptarimą, kuris sulauktų didelio vietos bendruomenės susidomėjimo? Kaip sukurti gyventojams patrauklią renginio koncepciją? Kaip sudaryti programą ir efektyviai vesti renginį? Kaip sukurti grįžtamąjį ryšį?
Į šiuos ir kitus aktualius kasdien užduodamus klausimus bus atsakyta Finansų ministerijos inicijuojamuose seminaruose „Gerosios praktikos mainai“.
Gerosios praktikos mainų renginyje ne tik išgirsite įkvepiančių pavyzdžių, dalyvausite kontaktų „Mainų rate“, bet ir galėsite pasinaudoti komunikacijos specialistų patarimais, konsultacijomis. Praktinėje seminaro dalyje lektoriai ir konsultantai padės konkrečiam jūsų projektui sukurti viešojo aptarimo koncepciją, atsakys į kasdienėje komunikacijoje kylančius klausimus.
Statistikos duomenimis, tik 9 proc. Lietuvos gyventojų dalyvavo svarstant, aptariant ES investicijų projektus. Vengiant diskusijų, viešų projektų aptarimų vėliau dažniau susiduriama su neigiama nuomone projekto rezultatų atžvilgiu, nepateisintais lūkesčiais ar kitais nesutarimais bendruomenėse, o tai reikšmingai prailgina projekto įgyvendinimo terminus.

„Gerosios praktikos mainai“ renginių ciklo pranešimus rasite čia: esinvesticijos.lt/lt/viesuju-aptarimu-geros-praktikos-mainai

Žemėlapis

Respublikos g. 2, Tauragė, Tauragė

Kontaktiniai duomenys

Gabrielė Račkauskaitė
+370 64731049
Kaip organizuoti viešųjų aptarimų renginius
Respublikos g. 2, Tauragė, Tauragė
ddd