Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Renginiai

Kaunas pradeda rengti darnaus judumo planą ir kviečią į įvadinį susitikimą rugsėjo 6 dieną

Kviečiame į pirmąjį Kauno miesto darnaus judumo plano viešąjį susitikimą, kuriame supažindinsime su darnaus judumo plano tikslais, etapais, metodika, laukiamais rezultatais ir rengėjų komanda. Antroje susitikimo dalyje, apskrito stalo diskusijų formate bus išklausomi renginio dalyvių lūkesčiai, identifikuojamos pagrindinės spręstinos Kauno miesto judumo problemos, aptariama esama situacija, sužymimi „karštieji“ Kauno taškai ar sritys.

Susitikime dalyvaus darnaus judumo plano komiteto nariai. Renginys yra atviras visuomenei, todėl kviečiame miestiečius, savivaldybės administracijos darbuotojus ir visus besidominčius tema prisijungti ir dalyvauti diskusijoje. Renginys vyks rugsėjo 6 dieną, 15.00 val. VDU mokslo ir studijų centre V. Putvinskio gatvėje 23, 102 auditorijoje, pirmame aukšte.

Renginį organizuojanti Kauno miesto savivaldybės administracija ir darnaus judumo plano rengėjai: Pupa- strateginė urbanistika, Civitta, VGTU teritorijų planavimo mokslo institutas ir ROM Transportation Engineering.

Žemėlapis

V. Putvinskio g. 23, Kaunas

Kontaktiniai duomenys

Justina Muliuolytė
+37068790935
Kaunas pradeda rengti darnaus judumo planą ir kviečią į įvadinį susitikimą rugsėjo 6 dieną
V. Putvinskio g. 23, Kaunas
Raktiniai žodžiai: viešosios konsultacijos
ddd