Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Renginiai

Konsultacijos pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „54+“

Europos socialinio fondo agentūra organizuoja konsultacijas būsimiems ir jau pateikusiems paraiškas pareiškėjams pagal priemonę „54+“ (Nr.  08.3.2-ESFA-K-415). Galimi pareiškėjai pagal šią priemonę yra nevyriausybinės organizacijos, kurių įstatuose, steigimo sandoryje arba veiklos nuostatuose nurodyti pagrindiniai veiklos tikslai ir uždaviniai yra susiję su socialinių paslaugų teikimu ir (arba) socialinės integracijos veikla. Priemonės tikslas – sukurti palankias sąlygas vyresnio darbingo amžiaus asmenims įsitraukti į savanorišką veiklą ir ilgiau išlikti aktyviems darbo rinkoje. Plačiau apie kvietimą teikti paraiškas ir galimas veiklas kviečiame skaityti čia.

Konsultacijų tikslas – individualiai atsakyti į konkrečius pareiškėjo klausimus dėl paraiškų pildymo ir jų teikimo. Konsultacijos vyks 2017 m. rugpjūčio 3 d. 

Konsultacijos vyks Europos socialinio fondo agentūroje (Gynėjų g. 16, 2 aukštas, Vilnius). Į konsultacijas maloniai prašome registruotis iš anksto el. paštu jolita.staselyte@esf.lt. arba telefonu (8 5) 250 0230.

Kilus klausimams dėl priemonės „54+“ finansinių sąlygų aprašo ar paraiškų pildymo, maloniai prašome kreiptis į:

Žemėlapis

Gynėjų g. 16, Vilnius

Kontaktiniai duomenys

Konsultacijos pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal priemonę „54+“
Gynėjų g. 16, Vilnius
Raktiniai žodžiai: 54+
ddd