Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Renginiai

Kviečiame į Klaipėdos miesto darnaus judumo mieste variantų 2030 metams pristatymą ir svarstymą

Klaipėdos miesto savivaldybė ir darnaus judumo plano rengėjai: Pupa- strateginė urbanistika, Civitta ir VGTU teritorijų planavimo mokslo institutas kviečia  į Klaipėdos miesto darnaus judumo variantų 2030 metams svarstymus-diskusijas

Rugsėjo 13 d. 15.00 val. Kūrybiniame inkubatoriuje "Kultūros fabrikas" (adresu: Bangų g. 5A, Klaipėda) vyks Klaipėdos miesto darnaus judumo mieste variantų 2030 metams pristatymas ir svarstymas. Susitikimo tikslas yra su komiteto nariais ir suinteresuotomis šalimis aptarti darnaus judumo mieste variantus, vertinti kiekvieną jų atskirai, aptarti privalumus, trūkumus, pasekmes. Renginio pabaigoje, bendroje diskusijoje susitariama dėl pagrindinių bendrų sprendinių ar plano krypčių. Susitikimas yra atviras visuomenei, todėl kviečiame miestiečius, savivaldybės administracijos darbuotojus ir visus besidominčius darniu judumu prisijungti ir dalyvauti diskusijoje.

Žemėlapis

bangų g. 5A, Klaipėda

Kontaktiniai duomenys

Justina Muliuolytė
+37068790935
Kviečiame į Klaipėdos miesto darnaus judumo mieste variantų 2030 metams pristatymą ir svarstymą
bangų g. 5A, Klaipėda
ddd