Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Renginiai

KVIEČIAME Į VIEŠŲJŲ APTARIMŲ GEROSIOS PRAKTIKOS RENGINIUS!

Kaip suorganizuoti Europos Sąjungos (ES) lėšomis įgyvendinamų projektų viešąjį aptarimą, kuris sulauktų didelio vietos bendruomenės susidomėjimo? Kaip sukurti gyventojams patrauklią renginio koncepciją? Kaip sudaryti programą ir efektyviai vesti renginį? Kaip sukurti grįžtamąjį ryšį?

Į šiuos ir kitus aktualius kasdien užduodamus klausimus bus atsakyta Finansų ministerijos inicijuojamuose seminaruose „Gerosios praktikos mainai“. Gerosios praktikos mainų renginyje ne tik išgirsite įkvepiančių pavyzdžių, dalyvausite kontaktų „Mainų rate“, bet ir galėsite pasinaudoti komunikacijos specialistų patarimais, konsultacijomis. Praktinėje seminaro dalyje lektoriai ir konsultantai padės konkrečiam jūsų projektui sukurti viešojo aptarimo koncepciją, atsakys į kasdienėje komunikacijoje kylančius klausimus.

 

Žemėlapis

Vasario 16 – tosios g. 62, Šiauliai

Kontaktiniai duomenys

Gabrielė Račkauskaitė
+37060091070
KVIEČIAME Į VIEŠŲJŲ APTARIMŲ GEROSIOS PRAKTIKOS RENGINIUS!
Vasario 16 – tosios g. 62, Šiauliai
Raktiniai žodžiai: viešieji aptarimai