Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Renginiai

Lietuvos švietimo sistemos būklės ir jos įtakos veiksnių modeliavimas

Kviečiame į  Švietimo ir mokslo ministerijos Kolegijų salėje (A. Volano g. 2, Vilnius) bus pristatyti projekto „Lietuvos švietimo sistemos būklės ir jos įtakos veiksnių modeliavimas“, vykdyto 2015–2017 metais, rezultatai ir įžvalgos. Taip pat bus pristatytas naujai pradėtas AL MTEP projektas „ES šalių švietimo sistemų efektyvumo ir našumo analizė naudojant antrinius didelės apimties duomenis (EFECTAS)“.

Projekto rezultatus ir naujo projekto idėjas pristatys Vilniaus universiteto prof. dr. Audronė Jakaitienė, prof. habil. dr. Rimantas Želvys, dokt. Dovilė Stumbrienė ir dokt. Jogaila Vaitekaitis. Mokslininkai, naudodamiesi Lietuvos švietimo sistemos ir tarptautinių švietimo tyrimų (EBPO PISA ir IEA TIMSS) duomenimis ir daugiamačiais statistiniais metodais, tyrinėjo socialinės stratifikacijos Lietuvoje įtaką nevienodiems mokymosi rezultatams, kaip nelygybė pasireiškia per šeimą, namų aplinką ir mokyklą.

Susitikime bus aptariama švietimo sistemų efektyvumo ir našumo tyrimų sisteminė apžvalga.
 

Žemėlapis

A. Volano g. 2, Vilnius

Kontaktiniai duomenys

Audronė Jakaitienė
Lietuvos švietimo sistemos būklės ir jos įtakos veiksnių modeliavimas
A. Volano g. 2, Vilnius
ddd