Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Renginiai

Mokymai švietimo sektoriaus pareiškėjams

2018 m. gegužės 3 d. Centrinė projektų valdymo agentūra į paraiškų rengimo mokymus kviečia pareiškėjus, kurie planuoja teikti paraiškas pagal priemonės 09.1.3-CPVA-K-723 Nevalstybinių neformaliojo vaikų švietimo erdvių, valstybinių ir nevalstybinių mokyklų modernizavimas 2-ąjį ir 3-iąjį kvietimus.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad pagal šiuos kvietimus tinkamais pareiškėjais laikomos valstybinės ir nevalstybinės bendrojo ugdymo mokyklos.

Mokymai vyks Vilniuje. Apie konkrečią jų organizavimo vietą, likus dviems dienoms iki renginio, elektroniniu paštu informuosime užsiregistravusius dalyvius.

Planuojama mokymų pradžia: 9.30 val.
Preliminari mokymų trukmė: 4 val.

Išankstinę dalyvių registraciją vykdome internetu, adresu https://goo.gl/forms/0sHXtAL7ZmOc4pL03

Mokymų metu Švietimo ir mokslo ministerijos bei Centrinės projektų valdymo agentūros atstovai pristatys pagrindinius reikalavimus projektams, paraiškų teikimo tvarką bei kitą su paraiškų teikimu susijusią informaciją.

Kviečiame dalyvauti ir laukiame atvykstant.

Kontaktiniai duomenys

Rosita Saukaitė
8 5 219 1568

Teikti komentarą/pastabą