Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Renginiai

Mokymai švietimo sektoriaus pareiškėjams

2018 m. gegužės 3 d. Centrinė projektų valdymo agentūra į paraiškų rengimo mokymus kviečia pareiškėjus, kurie planuoja teikti paraiškas pagal priemonės 09.1.3-CPVA-K-723 Nevalstybinių neformaliojo vaikų švietimo erdvių, valstybinių ir nevalstybinių mokyklų modernizavimas 2-ąjį ir 3-iąjį kvietimus.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad pagal šiuos kvietimus tinkamais pareiškėjais laikomos valstybinės ir nevalstybinės bendrojo ugdymo mokyklos.

Mokymai vyks Vilniuje. Apie konkrečią jų organizavimo vietą, likus dviems dienoms iki renginio, elektroniniu paštu informuosime užsiregistravusius dalyvius.

Planuojama mokymų pradžia: 9.30 val.
Preliminari mokymų trukmė: 4 val.

Išankstinę dalyvių registraciją vykdome internetu, adresu https://goo.gl/forms/0sHXtAL7ZmOc4pL03

Mokymų metu Švietimo ir mokslo ministerijos bei Centrinės projektų valdymo agentūros atstovai pristatys pagrindinius reikalavimus projektams, paraiškų teikimo tvarką bei kitą su paraiškų teikimu susijusią informaciją.

Kviečiame dalyvauti ir laukiame atvykstant.

Kontaktiniai duomenys

Rosita Saukaitė
8 5 219 1568

Teikti komentarą/pastabą

ddd