Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Renginiai

Seminaras priemonės ,,Kompleksinės paslaugos šeimai“ projektų vykdytojams

Europos socialinio fondo agentūra 2017 m. lapkričio 28 d. Kaune, viešbutyje „Europa Royale Kaunas“ (Miško g. 11) organizuoja seminarą projektų vykdytojams, įgyvendinantiems projektus pagal priemonę ,,Kompleksinės paslaugos šeimai“.

Į renginį kviečiame registruotis šių savivaldybių administracijos atstovus: Kalvarijos, Kauno miesto, Tauragės rajono, Raseinių rajono, Šakių rajono, Kretingos rajono, Mažeikių rajono, Prienų rajono, Druskininkų savivaldybės, Kėdainių rajono ir Elektrėnų.

Seminare bus kalbama apie Europos socialinio fondo finansuojamų projektų įgyvendinimo reikalavimus: bendruosius projektų reikalavimus, išlaidų tinkamumą, dokumentų pildymą, viešinimo reikalavimus ir kt.

Renginys skirtas asmenims, kurie tiesiogiai atsakingi už projekto veiklų bei finansų valdymą. Registruotis į seminarą kviečiame ne daugiau kaip 2 asmenis iš projekto vykdytojo organizacijos ir po 1 asmenį iš partnerių organizacijų.

Registracija yra privaloma, registruotis galima iki 2017 m. lapkričio 22 d., užpildžius dalyvio anketą. Tikslų seminaro laiką ir programą užsiregistravusiems dalyviams pranešime tiesiogiai elektroniniu paštu.

Kilus klausimams, maloniai kviečiame kreiptis telefonu (8 5) 260 8431 arba el. paštu: renata.ptak@esf.lt .

Žemėlapis

Miško g. 11, Kaunas

Kontaktiniai duomenys

Renata Aleksaitė-Ptak
(8 5) 260 8431
Seminaras priemonės ,,Kompleksinės paslaugos šeimai“ projektų vykdytojams
Miško g. 11, Kaunas
Raktiniai žodžiai: kompleksinės paslaugos šeimai