Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Renginiai

Telšių vyskupijos ekonomo tarnyba kviečia į projekto pristatymą - viešąjį aptarimą

Telšių vyskupijos ekonomo tarnyba organizuoja ir kviečia į projekto „Telšių Šv. Antano Paduviečio katedros, vyskupo Vincento Borisevičiaus kunigų seminarijos pastatų ir Vyskupijos kurijos pastato sutvarkymas" pristatymą-viešąjį aptarimą. 

Projekte bus vykdomi tvarkomieji statybos, tvarkybos ir restauravimo darbai Telšių bernardinų vienuolyno ir kunigų seminarijos statinių komplekse (Katedros interjero, vargonų darbų restauravimas. Bernardinų vienuolyno fasadų tvarkybos darbai. Vyskupų kurijos fasadų restauravimo ir tvarkybos darbai).

Įgyvendinus projektą bus padidintas ekskursijų lankytojų skaičius ir koncertų lankytojų skaičius. Bus patenkinti kultūrinių, religinių turistų, sakralinių renginių lankytojų poreikiai. Tikslinėms grupėms bus atskleistos vertingosios paveldo objekto savybės (altoriai, vargonai, dekoro elementai, XIX a. skliauto tapyba, tapybos ant šoninių navų ir gurto pėdų apvadai), ansamblis taps prieinamas visuomenei, bus sustabdytas ansamblio autentiškumo nykimas. Atsižvelgiant į tai, vertinama, kad bus tenkinami Lietuvos ir užsienio turistų, įvairių amžiaus ir socialinių grupių kultūriniai poreikiai. Taip ansamblis taps pritaikytas šiuolaikiniams visuomenės poreikiams, išlaikant pusiausvyrą tarp kultūros paveldo objektų aktualaus (modernaus) pritaikymo ir jų autentiškumo išsaugojimo.

Renginys vyks birželio 4 d., 11.30-13.30 val., Katedros a. 2, Telšiai

Žemėlapis

Katedros a. 2

Kontaktiniai duomenys

Kun. dr. Darius Trijonis
8 683 11352
Telšių vyskupijos ekonomo tarnyba kviečia į projekto pristatymą - viešąjį aptarimą
Katedros a. 2
ddd