Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Renginiai

Telšių vyskupijos ekonomo tarnyba organizuoja ir kviečia į projekto pristatymą - viešąjį aptarimą

Telšių vyskupijos ekonomo tarnyba organizuoja ir kviečia į projekto „Žemaičių Kalvarijos Švč. Mergelės Marijos apsilankymo bazilikos aktualizavimas" pristatymą - viešąjį aptarimą. 

Žemaičių Kalvarijos statinių ansamblis Švč. Mergelės Marijos apsilankymo Mažoji bazilika yra viena iš svarbiausių Žemaitijos kultūros paveldo, kultūros sklaidos regione, piligrimystės ir turizmo objektų. Projekto įgyvendinimo metu bus vykdomi tvarkybos ir restauravimo darbai Žemaičių Kalvarijos Švč. Mergelės Marijos apsilankymo bazilikoje (stogo, fasadų, panelių tvarkybos darbai, nuogrindos įrengimas ir vargonų restauravimo darbai). Planuojama sutvarkyti kultūros paveldo objektą, pritaikyti Baziliką šiuolaikiniams visuomenės ir bendruomenės poreikiams. Restauravus Bazilikoje esančius vargonus bus sudarytos palankios sąlygos organizuoti daugiau profesionalių ir mėgėjų kolektyvų pasirodymų bei koncertų.

Renginys vyks gegužės 28 d., 10.45 val., Vienuolyno g. 1A, Žemaičių Kalvarijos mstl., Plungės r.


 

Žemėlapis

Vienuolyno g. 1A,

Kontaktiniai duomenys

Jonas Ačas
8 687 85991
Telšių vyskupijos ekonomo tarnyba organizuoja ir kviečia į projekto pristatymą - viešąjį aptarimą
Vienuolyno g. 1A,
ddd