Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Renginiai

Verslo eksperimentinės plėtros konferencija „MTEPI projektų valdymo patirtis: išmoktos pamokos, galimybės, nauda“

Auditorija užpildyta, kviečiame registruotis ir konferenciją stebėti internetu tai nurodant registracijos formoje. 

Lietuvos verslo paramos agentūra kviečia atnaujinti žinias apie mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) politiką, jos įgyvendinimo eigą ir planuojamus rezultatus Lietuvoje, įgauti praktinių žinių, kaip efektyviai planuoti ir sėkmingai valdyti MTEPI projektus.

2018 m. gegužės 23 d., bendradarbystės erdvėje „Rise Vilnius“ vyks verslo eksperimentinės plėtros konferencija „MTEPI projektų valdymo patirtis: išmoktos pamokos, galimybės, nauda“. Registraciją į renginį galite rasti čia.  
 
Konferencijos metu bus pristatyti inovacijų reformos prioritetai, verslo eksperimentinės plėtros politikos įgyvendinimo eiga ir planai, aptartas inovatyvius produktus kuriančių mokslo ir verslo projektų rengimas ir įgyvendinimo gairės, turinys, geroji praktika, pristatytos ES investicijų MTEPI priemonės 2018 m. 
 
Konferencija aktuali MTEPI veiklas planuojančioms, vykdančioms įmonėms, konsultantams, mokslo ir studijų institucijoms, asociacijų atstovams, aukštos kvalifikacijos tyrėjams ir visiems susidomėjusiems MTEPI projektų tematika. 
 
Renginys nemokamas, vietų skaičius ribotas.
 
Konferencija taip pat bus tiesiogiai transliuojama ir internetu. Prašome registruojantis nurodyti, ar norėsite seminarą stebėti internetu. Jums bus iš anksto atsiųsta nuoroda. 
 
Kilus papildomiems klausimams, kviečiame kreiptis el. p. komunikacija@lvpa.lt
 
 

Žemėlapis

Gynėjų g. 14, Vilnius

Kontaktiniai duomenys

Verslo eksperimentinės plėtros konferencija „MTEPI projektų valdymo patirtis: išmoktos pamokos, galimybės, nauda“
Gynėjų g. 14, Vilnius
ddd