Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Renginiai

Tarptautinė vertinimo konferencija "Inovacijų vertinimas ir vertinimo inovacijos"

Gegužės 18-19 d. Vilniuje įvyko 7-oji tarptautinė vertinimo konferencija "Inovacijų vertinimas ir vertinimo inovacijos". Konferenciją organizavo Lietuvos Respublikos finansų ministerija, atsakinga už Europos Sąjungos (ES) struktūrinių ir investicinių fondų valdymą ir vertinimą, kartu su UAB „Visionary Analytics“.

Konferencijoje dalyvavo daugiau nei 160 dalyvių - įdomūs ir žymūs pranešėjai bei dalyviai iš Europos Komisijos, Lietuvos ir kitų ES šalių. Konferencija tapo puikia tarptautine platforma, skirta pasidalinti geriausiomis idėjomis ir praktikomis, skatina tinklaveiką ir abipusį mokymąsi.

Šių metų konferencijoje daugiausiai dėmesio buvo skirta dviem pagrindinėms temoms:

 - ES investicijų programų ir kitų viešosios politikos sričių inovacijų vertinimui, įskaitant, bet neapsiribojant sumaniosios specializacijos strategijų vertinimais;

 - inovacijoms vertinime, įskaitant metodines inovacijas, naujoviškus būdus vertinimo rezultatų naudojimui ir sklaidai.

 

Čia rasite konferencijos medžiagą:

Konferencijos leidinys (programa ir pranešimų santraukos)

Konferencijos apibendrinimas

Konferencijos pranešimai

Nuotraukų galerija (1 ir 2 diena - atskirai)

 

Kontaktiniai duomenys

Konferencijos sekretoriatas
ddd