Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Renginiai

Viešųjų aptarimų gerosios praktikos nominacijų renginys

Viešųjų aptarimų gerosios praktikos nominacijų renginio metu bus pristatomi pirmieji kasmetinių „EUROPOS BURIŲ“ apdovanojimų nominantai – keturi projektų organizatoriai, sėkmingai iki šiol vykdantys viešuosius aptarimus.

Apdovanojimui nominuoti organizatoriai:

Panevėžio, Klaipeėdos ir Neringos savivaldybės bei Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI). Vienam šių projektų vykdytojų 2018-aisiais atiteks „Europos burių“ apdovanojimas.

Viešųjų aptarimų gerosios praktikos nominacijų renginyje kviečiame ne tik susipažinti su geraisiais pavyzdžiais, bet ir drauge sudalyvauti viešųjų aptarimų organizavimo simuliacijoje. Praktinėje renginio dalyje lektoriai ir konsultantai padės konkrečiam Jūsų projektui sukurti viešojo aptarimo koncepcija bei atsakys į kasdienėje komunikacijoje kylančius klausimus.

Laukiame kiekvieno, norinčio iš geriausių išgirsti kaip visuomenę sudominti bet kokiu projektu.

Žemėlapis

K. Donelaičio g. 27, Kaunas

Kontaktiniai duomenys

+37064731049
Viešųjų aptarimų gerosios praktikos nominacijų renginys
K. Donelaičio g. 27, Kaunas
Raktiniai žodžiai: viešieji aptarimai