Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Renginiai

Vilniaus inovacijų forumas "Innovation Drift" 2017

Vilniaus inovacijų forumą sudarys ne vien tarptautinių ir vietinių ekspertų paskaitos, bet ir paroda, kurioje daugiau kaip 30 lietuviškų kompanijų pristatys savo kurtas inovatyvias technologijas. Forumo dalyviai galės savo rankomis išbandyti tai, kas sukuriama ir ištobulinama Lietuvoje.

Pristatomas ir „Inovacijų maršrutas“. Tai – gyva kelionė per Vilniaus sostinę aplankant svarbiausias vietines įmones ir susipažįstant su jų produkcija.

Šiemet į „Innovation Drift“ atvyksta ne vienas svečias, galintis autoritetingai įvertinti kokių technologijų laukti ateityje bei tai, kaip jos pakeis mūsų kasdienybę. Tai visų pirma YJ Fischer, viena „Hyperloop One“ vadovių. JAV valstybės apdovanojimą už darbą prie JAV ir Irano branduolinių ginklų susitarimo pelniusi specialistė šiuo metu yra viena geriausių „Hyperloop“ technologijos, ateityje grasinančios pakeisti keliones lėktuvais, eksperčių visame pasaulyje.

Taip pat organizatoriai džiaugiasi  galėdami pristatyti vieną įtakingiausių futurologų pasaulyje Ray‘ų Hammondą, išleidusį jau 17 knygų ir nuolat visame pasaulyje aiškinantį savo tyrimus. R. Hammondas gerbiamas ne vien kaip futurologas, bet ir kaip verslininkas, kurio įsteigta kompanija šiuo metu valdo britų leidinius „The Daily Express“ bei „The Daily Star“.

Visų svarbių pranešėjų išvardinti nepavyktų net labai stengiantis: tai ir Clausas Risageris bei Justinas Katkus, du žmonės, valdantys sėkmingas robotų gamybos kompanijas, ir su 4.0 industrijos įdiegimu dirbantis Hansas Praatas, ir „NASA Ames“ partnerysčių vadovė Rose Grymes, ir dar daugybė kitų.

Kiekvieno Forumo svečio pastebėjimai apie ateities pasaulį – tai žinutės, kurios turėtų dominti be išimties kiekvieną šios ateities gyventoją. Tačiau jos ypatingai svarbios lietuviams, galintiems savo talentu šią ateitį ne tik perprasti, bet ir kreipti sau palankia linkme. Todėl pirmiausia į „Innovation Drift“ kviečiami tie, kurie pasinaudoję užmegztais ryšiais galės išrasti, kurti ar diegti naujoves.

Dalyviai, besidomintys kaip šiandieną paruošti rytojaus pasauliui, Vilniaus inovacijų forume laukiami spalio 12-13 dienomis. Dalyvavimas renginyje nemokamas, tačiau išankstinė registracija būtina.

Registracija

Žemėlapis

Laisvės pr. 5, Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO Vilnius

Kontaktiniai duomenys

Jurga Trotienė
8 656 11 424
Vilniaus inovacijų forumas "Innovation Drift" 2017
Laisvės pr. 5, Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO Vilnius
ddd