Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Renginiai

Visuomenė kviečiama diskutuoti apie sprendinius, siūlančius Urbo kalno ir gretimos aplinkos sutvarkymo koncepciją

 Visuomenė kviečiama diskutuoti apie sprendinius, siūlančius Urbo kalno ir gretimos aplinkos sutvarkymo koncepciją.  Susitikimas vyks lapkričio 2 d. 13 val.,  Neringos savivaldybės administracijos I-ojo aukšto posėdžių salėje (Taikos g. 2, Neringa).

Neringos savivaldybės administracija įgyvendina projektą „Neringos savivaldybės teritorijos kraštovaizdžio gerinimas“, kurio tikslas – sutvarkyti Urbo kalno ir gretimą teritoriją, likviduoti devynis bešeimininkius statinius Neringos savivaldybėje.

Įgyvendinus projektą bus padidintas estetinis kraštovaizdžio patrauklumas, pagerinta kraštovaizdžio apžvalga, sudarytos sąlygos jo pažinimui, vietos vertybių pristatymui, apsaugoti ir sutvarkyti želdiniai, padidinta informacijos sklaida apie kraštovaizdį lauko aplinkoje, įgyvendintos kitos kraštovaizdžio vizualinės kokybės gerinimo priemonės.

Šiuo metu įgyvendinant projektą rengiamas Neringos savivaldybės kraštovaizdžio gerinimo, sutvarkant Urbo kalno ir gretimos aplinkos teritoriją, projektas. Projekto rengėjas – UAB Šarūno Kiaunės projektavimo studija.

Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į Neringos savivaldybės administracijos verslo ir strateginės plėtros skyriaus vyriausiąją specialistę Vilmą Kavaliovą (tel. 8 (469) 51259, el. p. vilma.kavaliova@neringa.lt ).

 

Žemėlapis

Taikos g. 2,

Kontaktiniai duomenys

Vilma Kavaliova
8 (469) 51259
Visuomenė kviečiama diskutuoti apie sprendinius, siūlančius Urbo kalno ir gretimos aplinkos sutvarkymo koncepciją
Taikos g. 2,