Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Renginiai

Vyks darnaus judumo strateginio plano viešas pristatymas

Trečiadienį, lapkričio 15 d.,  Neringos savivaldybės administracija kviečia bendruomenės narius, verslo ir viešojo sektorių atstovus į parengto Neringos savivaldybės darnaus judumo strateginio plano viešą pristatymą. Parengtą planą pristatys rengėjai – UAB „Sweco Lietuva“. 

Susitikimo metu galėsite užduoti plano rengėjams  klausimus ir teikti savo siūlymus. Būkite aktyvūs, nes Jūsų nuomonė mums labai svarbi.

Pradžia: 2017-11-15  15.00 val.

Posėdžio vieta: Neringos savivaldybės administracijos pirmojo aukšto posėdžių salė (adresu: Taikos g. 2, Neringa).

15.00 – 15.45 Viešas Neringos savivaldybės darnaus judumo strateginio plano pristatymas (UAB „Sweco Lietuva“);
15.45 – 16.30 Diskusija (klausimai ir atsakymai, pasiūlymai);
16.30 Susitikimo pabaiga.

Su parengto Neringos savivaldybės darnaus judumo strateginio plano informacija galite susipažinti parsisiuntę pristatymą (37.2 Mb)

Detalesnę informaciją apie rengiamą susitikimą gali suteikti Verslo ir strateginės plėtros skyriaus vyriausioji specialistė Vilma Kavaliova (el. p. vilma.kavaliova@neringa.lt ,  tel. 8 (469) 51259 ).

Žemėlapis

Taikos g. 2,

Kontaktiniai duomenys

Vilma Kavaliova
Vyks darnaus judumo strateginio plano viešas pristatymas
Taikos g. 2,