Jūsų naršyklėje yra išjungtas Javascript atvaizdavimas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu. Jūsų naršyklėje yra išjungtas Sausainiukų įrašymas. Rekomenduojame jį įjungti, jei norite pilnavertiškai naudotis tinklapiu.

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje. Slapukų politika

Loading...
Spausdinti

Gimus kūdikiui – visi dokumentai paprastai ir greitai

Sukūrimo data: 2014-06-01 Peržiūrų skaičius: 1951

Kūdikio atėjimas į šį pasaulį – neabejotinai didžiausia šeimos šventė. Pirmąsias dienas norisi praleisti kartu, be jokių formalumų tvarkymo, tačiau įregistruoti vaiko gimimą turėtų būti vienas pirmiausių darbų. Kad tai atliktumėte, jau nebūtina minti įvairių institucijų slenksčius – įregistruoti mažylio gimimą, deklaruoti jo gyvenamąją vietą, užpildyti prašymą dėl vienkartinės išmokos vaikui ar dėl pašalpos už tėvystės atostogas galima per kelias minutes, vos keliais pelės klavišo spustelėjimais.

Su vaiko gimimu susijusi sudėtinė e. paslauga šiuo metu yra viena sėkmingiausių pagal gyvenimo įvykį Lietuvoje sukurtų e. paslaugų. Būtent tokioms pažangioms e. paslaugoms, teikiamoms vieno langelio principu, artimiausiu metu valstybės mastu bus skiriamas didžiausias dėmesys, o joms kurti numatoma panaudoti Europos Sąjungos fondų investicijas.


Susiję įrašai

ddd