Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Susipažinkite su slapukų politika.

Privatumo politika
Spausdinti

Pasiūlymas dėl 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonės Nr. 03.3.1-LVPA-K-838 „Dizainas LT“ projektų atrankos kriterijų nustatymo ir keitimo.

Dokumentas priimtas: 2019-05-02 Dokumentą priėmė: Ekonomikos ir inovacijų ministerija

Dokumento tipas: Atrankos kriterijai Atsisiųsti DOCX (38.7 KB) Rodyti naršyklėje


Ekonomikos ir inovacijų ministerija parengė ir viešam aptarimui teikia pasiūlymus dėl priemonės „Dizainas LT “ projektų atrankos kriterijų nustatymo ir keitimo . Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2019 m. gegužės 8 d. (imtinai). Pastabas... Sužinok daugiau

Ekonomikos ir inovacijų ministerija parengė ir viešam aptarimui teikia pasiūlymus dėl priemonės „Dizainas LT projektų atrankos kriterijų nustatymo ir keitimo. Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2019 m. gegužės 8 d. (imtinai). Pastabas ir pasiūlymus siųsti el. paštu: es-priemoniu-aptarimas@eimin.lt.

Suglausti tekstą