BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Priemonės Nr. 13.1.1-LVPA-K-861 „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ projektų finansavimo sąlygų aprašo PROJEKTAS viešam aptarimui.

2021-05-17

Priemonės Nr. 13.1.1-LVPA-K-861 „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ projektų finansavimo sąlygų aprašo PROJEKTAS viešam aptarimui.

Dokumento tipas: Dokumentų projektai   Dokumento kategorija Dokumentų projektai
Dokumentą priėmė: Ekonomikos ir inovacijų ministerija

    Ekonomikos ir inovacijų ministerija parengė ir teikia viešam aptarimui priemonės „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ projektų finansavimo sąlygų projektą. Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2021 m. gegužės 31 d. Pastabas ir (ar) pasiūlymus... Sužinok daugiau

    Ekonomikos ir inovacijų ministerija parengė ir teikia viešam aptarimui priemonės „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ projektų finansavimo sąlygų projektą. Kviečiame teikti pastabas ir pasiūlymus iki 2021 m. gegužės 31 d. Pastabas ir (ar) pasiūlymus siųsti el. paštu: es-priemoniu-aptarimas@eimin.lt

Suglausti tekstą