BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

AB "Puntukas" darbo našumo didinimas diegiant naujausius IRT sprendimus

Nr. 03.3.1-LVPA-K-806-01-0129

Paraiškos būsena:
Nutrauktas
Vykdytojas AB "PUNTUKAS"
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė E-verslas LT
Prioritetas 3 PRIORITETAS. Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas
Kvietimo kodas 03.3.1-LVPA-K-806-01

AB „Puntukas“ gamina, eksportuoja ir importuoja priemones ir įrangą, skirtą neįgaliesiems: tiek suaugusiems, tiek vaikams – tai įvairūs neįgaliųjų vežimėliai, kompensacinė technika, medicinos ir odontologijos reikmenys, slaugos prekės, kėlimo ir krovimo įranga, medicininiai baldai ir kita reabilitacijos įranga ligoninėms, sanatorijoms, reabilitacijos centrams. AB “Puntukas” siekdama tapti konkurencingesne Lietuvos, ES šalių ir kitose Rytų šalių rinkose, ypatingą dėmesį skiria darbo našumo ir produktyvumo didinimui. Svarbiausi veiksniai, padedantys didinti AB „Puntukas“ prekių konkurencingumą yra kokybė, stabilumas, įmonės gebėjimas tiekti rinkai naujus kokybės reikalavimus atitinkančius produktus.Vykdydama projekto veiklas įmonė sieks naujausių IRT sprendinių pagalba pertvarkyti bei modernizuoti vertės grandinę ir išspręsti visą eilę pardavimo, rinkodaros, gamybos ir tiekimo grandyse kylančių problemų. Projektas bus skirtas kelti darbo našumą sukuriant gamybos valdymo sistemą (GVS), apimančią visą įmonės vertės kūrimo grandinę. Sistema leis planuoti bei valdyti įmonės gamybos procesą, vertinti gaminių savikainas ir skatins formuoti objektyvias prielaidas procesų tobulinimui. Projekto metu įdiegti IRT sprendimai patobulins įmonės gamybos proceso ir gamybos kaštų planavimą, apskaitą bei kokybės valdymą, leis planuoti ateities pardavimus ir užsakymus, suteiks galimybę palaikyti optimalų prekių ir žaliavų kiekį sandėlyje.AB “Puntukas” įdiegtų naujausių IRT sprendimų pagalba stebės ir analizuos esminius veiklos rodiklius, seks tendencijas ir operatyviai reaguos į pokyčius, tokiu būdu kels darbo našumą ir didins įmonės konkurencingumą.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2015-10-29
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2016-02-05)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2016-02-17) 90.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 90 279,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 35 000,00 Eur

Sutarties informacija

Sutarties pasirašymo diena: 2016-04-28
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
67 109,00 33 554,50 0,00 0,00

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Subsidijas gaunančių įmonių skaičius Įmonės 1.00 0
2 Įdiegus e-verslo sprendimus, optimizuoti verslo procesai Skaičius 4.00 0

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-08-14 07:46

Susiję įrašai