BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

„Aktyvus jaunimas – perspektyvus jaunimas!“

Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-19-0001

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Sporto klubas "SKORPIONAS-BJJ"
Savivaldybė Pakruojo raj.
Priemonė Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Projekto sąrašo numeris 08.6.1-ESFA-V-911-19

Projektu, kurio tikslas yra socialinę atskirtį patiriančio Pakruojo miesto vaikų ir jaunimo integracijos į visuomenę skatinimas teikiant sociokultūrines paslaugas ir užtikrinant laisvalaikio praleidimo formų įvairovę, siekiama socialinės atskirties grupių vaikus ir jaunimą skatinti dalyvauti laisvalaikio ir užimtumo veiklose. Pasitelkiant savanorystę ir aktyvias laisvalaikio užimtumo veiklas, kaip socialinę atskirtį mažinančias priemones, bus sudaryta galimybė visapusiškai socialiai pažeidžiamos tikslinės grupės integracijai į visuomenę. Projekto tikslinė grupė – socialinę atskirtį patiriantys 7-24 metų amžiaus asmenys. Projekto tikslui pasiekti yra keliami 2 uždaviniai. Pirmuoju uždaviniu „Organizuoti vaikų ir jaunimo laisvalaikio užimtumo veiklas teikiant sociokultūrines paslaugas“ yra siekiama organizuoti aktyvų užimtumą, surengiant vaikų vasaros stovyklą bei 3 kultūrinius-pažintinius renginius – 2 renginius Pakruojo miesto mokyklose ir 1 išvyką į Naisius . Tikslinė grupė bus supažindinama su aktyvaus laisvalaikio ir užimtumo formomis Pakruojo mieste. Kitas projekto uždavinys yra „Organizuoti savanorystės veiklas“. Šiuo uždaviniu siekiama organizuoti socialinę atskirti atskirtį patiriančio patiriančių vaikų ir jaunimo užimtumą per savanorystės veiklas bei savanorių mokymus. Įgyvendinant projekto tikslus ir uždavinius bus ugdomas vaikų kūrybiškumas, iniciatyvumas įvairiomis saviraiškos priemonėmis. Tikslinė grupė bus mokoma prasmingai ir kultūringai leisti savo laisvalaikį, mokytis, tobulinti savo gebėjimus, plėsti akiratį. Projektas prisidės prie Pakruojo miesto socialinę atskirti patiriančio 7-24 m. asmenų laisvalaikio organizavimo, mokymo ir švietimo. Pasitelkiant savanorystę ir laisvalaikio ir užimtumo veiklas teikiant sociokultūrines paslaugas, per socialinę atskirtį mažinančias priemones, bus sudaryta galimybė visapusiškai 20 socialiai pažeidžiamos tikslinės grupės asmenų integracijai į visuomenę bei socialinių ryšių palaikymui.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-02-09
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 8 067,70 Eur
Prašoma finansavimo suma: 6 760,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2019-12-15
Sutarties pasirašymo diena: 2019-04-15
Sutarties galiojimo pabaiga: 2019-12-18
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
8 067,70 6 760,00 8 067,70 6 760,00

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 BIVP projektų veiklų dalyviai (įskaitant visas tikslines grupes) Skaičius 20.00 20.00
2 Projektų, kuriuos visiškai arba iš dalies įgyvendino socialiniai partneriai ar NVO, skaičius Skaičius 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-10-03 08:06

Susiję įrašai