BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Apleisto (nenaudojamo) buvusio visuomeninio pastato konversija ir pritaikymas Savarankiško gyvenimo namų Visagine įkūrimui

Nr. 08.1.1-CPVA-R-407-91-0003

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Visagino socialinių paslaugų centras
Savivaldybė Visagino
Priemonė Socialinių paslaugų infrastruktūros plėtra
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Projekto sąrašo numeris 08.1.1-CPVA-R-407-91

Projekto tikslui pasiekti numatyta rekonstruoti apleistą visuomeninį pastatą, esantį Taikos pr. 20A, Visagine, ir jį pritaikyti savarankiško gyvenimo namams. Įgyvendinant projektą bus įrengta 493,53 kv. m patalpų, kuriose numayti moduliniai nameliai ir administarcinės patalpos. Rekonstavus du gyvenamuosius blokus kiekviename iš jų bus įrengta 1 vienvietis ir 3 dviviečiai kambariai su WC/dušo patalpa ir lauko terasa (numatant išėjimus iš kambarių) senyvo amžiaus žmonėms ar/ir suaugusiems asmenims su negalia, išskyrus psichinę ir protinę negalią. Iš viso Savarankiško gyvenimo namuose galės gyventi 14 asmenų. Modulinių namelių administraciniame korpuse numatoma įrengti patalpas personalui, gyventojams poilio zoną, bendrą virtuvėlę-valgomąjį,; sanitarinį mazgą su būtina įranga. Tikimasi, kad dėl įgyvendinamo projekto sumažės eilė į Visagino socialinių paslaugų centro Socialinės globos senyvo amžiaus žmonėms ir suaugusiems asmenims su negalia skyrių, gerės tikslinės grupės gyvenimo kokybė. Planuojama įkurti savarankiško gyvenimo namus, kurie pagal savo inovatyvumo koncepciją neturės analogų Utenos regione bei iš dalies visoje Lietuvoje. Siekiama, kad tokie namai taptų pavyzdžiu ir bandomuoju projektu tolimesnei vyresnio amžiaus asmenų apgyvendinimo plėtrai Lietuvoje. Gyventojams bus sudaromos šiuolaikinės, kokybiškos gyvenimo sąlygos, maksimaliai priartinant prie namų aplinkos, profesonalios ir aukštos kvalifikacijos paslaugos padės mažinti socialinę atskirtį ir didinti socializaciją.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-03-02
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 732 568,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 622 683,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai