BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Finansavimas

Ateik, pažink ir dalyvauk

Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0411

Paraiškos būsena:
Įgyvendinimas
Vykdytojas Kalvarijos globos ir užimtumo centras
Savivaldybė
Priemonė „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“
Prioritetas 10 PRIORITETAS. Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas
Kvietimo kodas 08.6.1-ESFA-T-927-01

Esant paslaugų ir veiklų socialiai pažeidžiamoms asmenų grupėms – jaunimui, vyresnio amžiaus asmenims, neįgaliesiems, socialinės rizikos šeimoms – trūkumui, atsiranda socialinė atskirtis. Projekte numatytos kultūrinės, edukacinės, informavimo veiklos, kurios paskatins socialinę atskirtį patiriančių gyventojų integraciją į visuomenės gyvenimą, suteiks galimybę įgauti kitokią patirtį, išmokti naujų veiklų, aktyviai įsitraukti į visuomenės gyvenimą. Tai pat padidinus galimybes įtraukti į savanorių organizuojamas veiklas įvairių socialinę atskirtį patiriančių grupių narius, jiems sukuriamos sąlygos efektyvesnei tokių asmenų socialinei integracijai. Projekto tikslas - paskatinti socialinę atskirtį patiriančių gyventojų integraciją į visuomenės gyvenimą.Į projekto veiklas bus įtraukti pagyvenę asmenys, pabėgėliai, piniginės socialinės paramos gavėjai, nepasiturintys gyventojai, šeimų, patiriančių socialinę riziką, kurioms reikalinga pagalba, auginančių vaikus nariai, kurie išskirti, kaip viena iš labiausiai stokojančių pagalbos. Projekte dalyvaus nemažiau kaip 51 socialinę atskirtį patiriantis gyventojas, iš jų ne mažiau kaip 21 minėtai tikslinei grupei. Dar apie 15 dalyvių bus įtraukta iš gyventojų nepatiriančių socialinės atskirties, siekiant didesnės socialinės integracijos. Projekto metu savanoriaus 4 asmenys (1 – Pareiškėjo, 1 – Parnerio Nr.1, 2 - Parnerio Nr.2). Projektas įgyvendinamas su 2 Parneriais, kurie yra NVO. Praėjus 6 mėnesiams po dalyvavimo ESF veiklose, 2 savanoriai tęs savanorystę Partnerių organizacijose. 4 projekto veiklų dalyviais buvusių asmenų socialinė atskirtis sumažėtų pasibaigus projektui – jie bus kviečiami savanoriauti ir padėti organizuoti įvairius renginius, mokymus, padėti socialinę atskirtį patiriantiems asmenims surasdami jiems reikalingos pagalbos, suteikdami informaciją ir pan.Projekto trukmė - 9 mėn.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-08-11
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2020-10-06)
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 22 393,80 Eur
Prašoma finansavimo suma: 20 546,30 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2021-08-06
Sutarties pasirašymo diena: 2020-11-06
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
22 393,80 20 546,30

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Projektų, kuriuos visiškai arba iš dalies įgyvendino socialiniai partneriai ar NVO, skaičius Skaičius 1.00 0
2 BIVP projektų veiklų dalyviai (įskaitant visas tikslines grupes) Skaičius 51.00 0

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-01-19 07:50

Susiję įrašai