BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

„Brexit’o“ pasekmėms švelninti skirtų priemonių įgyvendinimas, siekiant tolesnio ekonominio bendradarbiavimo Jungtinės Karalystės rinkoje

Nr. 15.1.1-CPVA-V-862-01-0001

Paraiškos būsena:
Paraiškos vertinimas
Vykdytojas Viešoji įstaiga Inovacijų agentūra
Savivaldybė
Priemonė Prisitaikymas prie „Brexit’o“: pagalba verslui
Prioritetas 15 PRIORITETAS. Prisitaikymo prie "Brexit'o" rezervas
Projekto sąrašo numeris 15.1.1-CPVA-V-862-01

Projekto tikslas - prisidėti prie eksporto plėtros galimybių Jungtinės Karalystės (toliau - JK) rinkoje, siekiant švelninti Brexit sukeltas neigiamas ekonomines pasekmes. Projekto įgyvendinimo metu planuojama sukurti vieno langelio principu veikiantį informacinį centrą, teikiantį informavimo ir konsultavimo paslaugas Lietuvos verslo įmonėms prekybai JK rinkoje. Lietuvos verslo įmonės turės galimybę: - naudotis informaciniu langeliu, kuriame per sukurtą tarpinstitucinį kontaktų tinklą bus teikiama informacija apie reikalavimus eksportuojamų į JK prekių/paslaugų ženklinimui ir sertifikavimui, licencijavimui ir atitikimui kitoms reglamentavimo taisyklėms; - stebėti ir analizuoti JK rinkos tendencijas, įsivertinti pokyčių reikšmę konkrečiam sektoriui; - konsultuotis su Lietuvos ir užsienio ekspertais, kurie įvertinus konkrečios įmonės poreikius, suteiks informaciją ir/ar nukreips į kompetentingas institucijas, taip pat suteiks galimybę konsultuotis su atitinkamos srities ekspertais JK rinkoje dėl dokumentų parengimo, forminimo ir reikalavimų identifikavimo; - konsultuotis su Lietuvos ir/ar užsienio ekspertais e-komercijos vykdymui JK rinkoje; - atrinktos įmonės turės galimybę dalyvauti tarptautiniame renginyje JK rinkoje.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2022-07-29
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 494 790,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 494 790,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai