BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

E-verslo sistemos įdiegimas konkurencingumo ir našumo augimo didinimui

Nr. 03.3.1-LVPA-K-806-01-0134

Paraiškos būsena:
Nutrauktas
Vykdytojas UAB "Pilsena"
Savivaldybė Klaipėdos miesto
Priemonė E-verslas LT
Prioritetas 3 PRIORITETAS. Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas
Kvietimo kodas 03.3.1-LVPA-K-806-01

Pareiškėjas viena pirmaujančių įmonių, užsiimančių pilstomo alaus įrangos gamyba ir pardavimu. Ilgametės patirties, lankstumo, greito sprendimų priėmimo, gerų marketingo metodų dėka tapo viena pirmaujančių įmonių rinkoje. Be to, įmonė vykdo didžiulių sporto kompleksų, arenų, barų, restoranų alaus išpilstymo sistemų projektavimo darbus, atlieka įrangos instaliaciją bei priežiūrą. Kadangi vietos vidaus rinka yra beveik užpildyta iki galo, o konkurencija milžiniška, tolimesnėje perspektyvoje konkurencingumas įmanomas tik optimizavus pagrindinius įmonės veiklos procesus (pardavimų valdymas, užsakymų valdymas, klientų aptarnavimo valdymas, gamybos planavimas ir resursų valdymas, pirkimo proceso valdymas, sandėlio valdymas, remonto/serviso paslaugų proceso valdymas, e-komercijos valdymas, dokumentų valdymas, administracinis valdymas ir darbo užmokesčio apskaitos valdymas). Todėl siekiant išlikti ir dirbti efektyviai ir plėtoti verslą tiek, vidaus rinkoje, tiek užsienyje šis projektas diegiant elektroninę verslo valdymo sistemą yra būtinas. Įdiegus sistemą ir investavus į technologijas, optimizuojančias minėtus įmonės veiklos procesus, galėsime sėkmingai didinti darbo našumą ir įmonės produktyvumą tiek savo sektoriuje vidaus rinkoje, tiek užsienyje. Sistema padės optimizuoti ir susieti 11 procesų būtinų tolimesniam įmonės konkurencingumui ir produktyvumui. Nauda bus apčiuopiama ir pamatuojama konkrečiais įrankiais: darbo efektyvumo/našumo padidėjimas, išaugusi aptarnavimo kokybė, greitis bei operatyvumas ir lankstumas reaguojant į užsakymus, išsaugotos ir sukurtos papildomos darbo vietos. Tai užtikrins projekto veiklos rezultatų tęstinumą – sėkmingą įmonės darbo našumo augimą, sukuriamos pridėtinės vertės didėjimą. Finansinis tęstinumas: reikalingos eksploatacinės išlaidos bus apmokamos iš pareiškėjo lėšų.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2015-10-29
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2016-02-08)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2016-02-12) 70.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 56 710,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 34 026,00 Eur

Sutarties informacija

Sutarties pasirašymo diena: 2016-04-08
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
46 000,00 23 000,00 0,00 0,00

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Įdiegus e-verslo sprendimus, optimizuoti verslo procesai Skaičius 11.00 0.00
2 Subsidijas gaunančių įmonių skaičius Įmonės 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-08-12 07:46

Susiję įrašai