BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Energijos išteklių vartojimo mažinimo galimybių nustatymas UAB "Duguva"

Nr. 04.2.1-LVPA-K-804-03-0018

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Uždaroji akcinė bendrovė "Duguva"
Savivaldybė Rokiškio raj.
Priemonė Auditas pramonei LT
Prioritetas 4 PRIORITETAS. Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas
Kvietimo kodas 04.2.1-LVPA-K-804-03

UAB „Duguva“ gamina suktas, pintas ir megztas virvės, audžia juostas- diržus, elektrinius piemenis- virvėlaidžius, tinklo audinius, įvairius špagatus ir stiklo pluošto izoliacines verves. Virvės gali būti gaminamos ir iš natūralaus pluošto siūlų ir iš sintetinio pluošto siūlų, gamyboje naudoja šiuolaikinių aukštųjų technologijų siūlus. Kaip ir daugelis gamybos sektoriuje veikiančių įmonių UAB „Duguva“ gamybos procese sunaudoja daug energetinių ištekių, kur reikšmingiausią dalį sudaro elektra. Siekdama tobulinti gamybą bei efektyviai ir ekonomiškai naudoti energetinius resursus, įmonė ieško galimybių ir būdų, kaip pritaikius pažangiausias technologijas, prisidėti prie energetinių gamtos išteklių ekonomiško naudojimo bei sumažinti energetiniams ištekliams skirtas lėšas, tuo pačiu prisidedant prie aplinkos teršimo mažinimo. Tik kompleksinis ekonominių, techninių, biologinių priemonių naudojimas gali garantuoti racionalų gamtos išteklių naudojimą dabar ir ateityje. Todėl pagrindinis projekto tikslas - atlikti energijos vartojimo auditą, kuris identifikuos energijos suvartojimo apimtis, nustatys energijos sąnaudų rodiklius ir nuostolius, nustatys galios poreikio ir energijos vartojimo mažinimo, tradicinių išteklių pakeitimo AEI galimybes, rekomenduos organizacines ir technines priemones, leisiančias efektyviai naudoti energiją ir sumažinti jų suvartojimą. Tuo tarpi siektinas projekto rezultatas - identifikuotos priemonės, procesai, technologijos, tausosiančios energiją ir gamtinius išteklius. Parengta ir pateikta energijos vartojimo audito ataskaita, kurioje bus pateiktas bendro energijos vartojimo srautų išskaidymas, nurodant siūlomas energijos efektyvumui priemones, nurodomi galimi sutaupyti energijos kiekiai, siūlomi įgyvendinti priemonių ekonominiai rodikliai bei visa kita, būtina informacija, pateikiama energijos vartojimo audito atlikimo metodikoje.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-08-24
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2018-10-23)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Taip (2018-11-07) 60.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 3 300,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 2 310,00 Eur

Sutarties informacija

Sutarties pasirašymo diena: 2018-12-19
Sutarties galiojimo pabaiga: 2019-09-17
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
3 300,00 2 310,00 3 300,00 2 310,00

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Pramonės įmonės, atlikusios energetinį auditą Įmonės 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-08-13 07:47

Susiję įrašai