BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

„Gelbstinti bendruomenė – gyva bendruomenė“

Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-15-0001

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas VšĮ "Voluntarius LT"
Savivaldybė Kaišiadorių raj.
Priemonė Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Projekto sąrašo numeris 08.6.1-ESFA-V-911-15

Kaišiadorių rajono savivaldybėje pastebimas savižudybių skaičiaus augimas: 2011-2014m. šis skaičius išaugo 26,6 proc., iš kurių didžioji dauguma užfiksuojama Kaišiadorių mieste. Ši problema atskleidžia poreikį kurti ir vystyti profesionalias konsultavimo paslaugas, padedančias socialinėje atskirtyje esantiems asmenims gerinti psichoemocinę būseną, kuri ir prisideda prie savižudybių ir priklausomybių prevencijos. Projekto tikslas - parengti profesionalų gyvenimo konsultantą – savanorį, kuris teiktų konsultavimo paslaugas savižudybių ir priklausomybių srityse Kaišiadorių miesto gyventojams , mažinant jų socialinę atskirtį ir savižudybių skaičių. Projekte numatytos dvi veiklos: pirma - savanorių mokymai (bendrieji gebėjimai), antra - paslaugų, susijusių su specialiųjų ir gyvybiškai būtinų poreikių tenkinimu (pirmoji ir psichologinė pagalba, slauga, socialinės paslaugos, smurto ir patyčių artimoje aplinkoje ir priklausomybių prevencija). Laukiamas rezultatas – parengti profesionalūs savanoriai teiks paslaugas (pagalbą) susijusią su konstruktyvaus požiūrio į gyvybę ugdymu, teisingu visuomenės nuostatų apie savižudybę formavimu, pirmos ir psichologinės pagalbos prieinamumo užtikrinimu, išgyvenantiems krizes, priklausomybės problemas ar patyrusiais smurtą, konsultuos, teiks pirmą, psichologinę ir socialinę pagalbą Kaišiadorių miesto gyventojams ir jų šeimų nariams. Numatoma projekto tikslinė grupė - socialinę atskirtį patiriantys gyventojai: socialinės rizkos suaugę asmenys, socialinės rizikos šeimos,nepasiturintys asmenys ir šeimos, neįgalieji, senyvo amžiaus asmenys, smurto artimoje aplinkoje aukos ir jų šeimos nariai, asmenys sergantys priklausomybės ligomis, asmenys prižiūrintys (slaugantys) sunkią negalią turintį šeimos narį, asmenys patiriantys socialinę atskirtį dėl kitų priežasčių, kurių egzistavimo faktas raštiškai patvirtinamas atitinkamus įgaliojimus turinčios institucijos, įstaigos ar specialisto.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-06-22
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 21 877,17 Eur
Prašoma finansavimo suma: 20 236,38 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2020-10-03
Sutarties pasirašymo diena: 2018-10-03
Sutarties galiojimo pabaiga: 2020-04-20
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
25 113,11 19 771,51 25 113,11 19 771,51

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 BIVP projektų veiklų dalyviai (įskaitant visas tikslines grupes) Skaičius 18.00 18.00
2 Projektų, kuriuos visiškai arba iš dalies įgyvendino socialiniai partneriai ar NVO, skaičius Skaičius 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-11-29 08:06

Susiję įrašai