BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

,,Įgyk praktinių įgūdžių ir kurk savo ateitį“

Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0074

Paraiškos būsena:
Įgyvendinimas
Vykdytojas Skuodo amatų ir paslaugų mokykla
Savivaldybė
Priemonė „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“
Prioritetas 10 PRIORITETAS. Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas
Kvietimo kodas 08.6.1-ESFA-T-927-01

Projekto „Įgyk praktinių įgūdžių ir kurk savo ateitį“ tikslas – pagerinti socialinę atskirtį patiriančio jaunimo socialinius įgūdžius, siekiant pagerinti jų integraciją į visuomenę ir darbo rinką. Uždaviniai: 1. Formuoti socialinę atskirtį patiriančio jaunimo bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius taip sumažinant jų socialinę atskirtį. 2. Padėti įgyti, socialinę atskirtį patiriantiems asmenims, visuomenėje priimtinus socialinius įgūdžius. 3. Įtraukti socialinę atskirtį patiriantį jaunimą į Skuodo miesto bendruomenių sociokultūrinę veiklą. Projekto tikslas ir uždaviniai tiesiogiai siejasi su priemonės „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ tikslu – įgyvendinant vietos plėtros strategijas padidinti miestų bendruomenių socialinę integraciją ir pagerinti šių bendruomenių narių padėtį darbo rinkoje. Projektu siekiama organizuoti ir vykdyti užsiėmimus 10 socialinių įgūdžių stokojantiems asmenims, didinant Skuodo miesto bendruomenių socialinę integraciją. Projekto metu įgytos žinios suteiks galimybę asmenims iš socialinės atskirties šeimų ugdyti savo bendruosius gebėjimus, skatinant dalyvauti socialinių įgūdžių įgijimo veiklose, sudaromos galimybės integruotis į miesto bendruomenių veiklą, pagerinant jų įsiliejimą į darbo rinką. Projekto tikslinė grupė – socialinę atskirtį patiriantys dėl socialinių įgūdžių stokos ir mažų pajamų šeimoje Skuodo amatų ir paslaugų mokyklos moksleiviai. Projekto metu vykdomos veiklos: mokoma tvarkyti, prižiūrėti namų erdvę, nesudėtingų medienos dirbinių gamyba, dalyvaus edukaciniuose užsiėmimuose, išvykose. Per organizuojamas veiklas mokysime jaunimą kasdienių namų ruošos darbų: ugdysime gebėjimą planuoti, pirkti produktus, gaminti ir patiekti maistą bei formuosime asmens higienos įgūdžius. Tikslinė grupė bus supažindinama su aktyvaus laisvalaikio ir užimtumo formomis Skuodo mieste.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-08-27
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2019-10-17)
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 11 380,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 10 500,00 Eur

Sutarties informacija

Sutarties pasirašymo diena: 2019-11-19
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
7 080,32 6 261,52 3 582,35 3 385,31

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Projektų, kuriuos visiškai arba iš dalies įgyvendino socialiniai partneriai ar NVO, skaičius Skaičius 1.00 0
2 BIVP projektų veiklų dalyviai (įskaitant visas tikslines grupes) Skaičius 10.00 0

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-08-11 07:45

Susiję įrašai