BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

ĮGYK PRANAŠUMĄ DARBO RINKOJE!

Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0094

Paraiškos būsena:
Įgyvendinimas
Vykdytojas UAB "HZR"
Savivaldybė
Priemonė „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“
Prioritetas 10 PRIORITETAS. Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas
Kvietimo kodas 08.6.1-ESFA-T-927-01

Projekto vykdytojas - UAB „HRZ“ su partneriu Joniškio verslininkų asociacija ir bendradarbiavimo partneriais įgyvendina projektą "ĮGYK PRANAŠUMĄ DARBO RINKOJE!", Joniškio mieste. Projekto dalyviai 15 asm. dalyvaus "Virėjo“ ir "Padavėjo" praktinių darbo įgūdžių įgijimo ir ugdymo darbo vietoje veiklose ir įgis praktinius darbinius įgūdžius, įgyvendinant su įmonės veikla susijusias veiklas: praktika dirbant virėjų ir padavėjo darbus, dalyvaujant įmonės veiklos darbo procesuose ir kasdieninėje darbinėje veikloje. Virėjai projekto dalyviai praktiniuose mokymuose susipažins su darbo saugos ir higienos darbui, darbo vietai, žaliavoms, gaminiams reikalavimais, išmoks gaminti pusgaminius ir karštus patiekalus ir juos apipavidalinti, salotas ir garnyrą ir jų apipavidalinimą, kulinarinio paveldo patiekalų gaminimo, saldžiųjų patiekalų gaminimo ir kt. Padavėjai projekto dalyviai gįis lankytojų aptarnavimo maitinimo įmonėse ir baruose organizavimo, maisto prekių asortimento, profesinės etikos, darbo su kasos aparatais gebėjimų. Projekto vykdytojas 2 asm. dalyvius pakvies dirbti UAB „HZR“ pramogų centre, restorane, kavinėje „Žilvinas“. Projekto metu su partneriu ir bendradarbiavimo partneriais vykdys įsidarbinimo galimybes didinančius renginius „Tematinė vakarienė“ ir socialinę akciją „Pyrago diena“ potencialiems darbdaviams, kurių metu projekto dalyviai virėjai ir padavėjai, galės pademonstruoti įgytus darbinius įgūdžius. Dalyviai dalindami pyragą, rinks lėšas socialinei problemai išspręsti ar pagelbėti. Dalyviai iškeps įvairių pyragų ir pristatys pasivaišinti į 30 įv. įmonių ar įstaigų. Projektas bus įgyvendinamas 13 mėn.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-09-13
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2019-11-06)
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 14 205,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 11 100,00 Eur

Sutarties informacija

Sutarties pasirašymo diena: 2019-12-17
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
14 205,00 11 100,00 7 421,42 5 799,20

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Projektų, kuriuos visiškai arba iš dalies įgyvendino socialiniai partneriai ar NVO, skaičius Skaičius 1.00 0
2 BIVP projektų veiklų dalyviai (įskaitant visas tikslines grupes) Skaičius 15.00 0

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-08-11 07:45

Susiję įrašai