BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Ikimokyklinio amžiaus vaikų ankstyvas programavimo įgudžių ugdymas pasitelkiant inovatyvias Lego Coding Express priemones

Nr. 09.2.1-ESFA-K-728-02-0004

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Kėdainių lopšelis-darželis ,,Žilvitis“
Savivaldybė Panevėžio raj.
Priemonė IKIMOKYKLINIO IR BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ VEIKLOS TOBULINIMAS
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.2.1-ESFA-K-728-02

Projekto įgyvendinimo metu bus sukurtas naujas ugdomasis turinys, įgytos priemonės ir apmokyti dirbti pagal LEGO Education motyvacinę metodiką ir LEGO Education Coding Express ugdomajį turinį ir naujas inovatyvias veiklas ikimokyklinių ugdymo įstaigų mokytojai. Ši metodika, priemonės ir veiklos ikimokykliniame ugdyme Lietuvoje dar nebuvo taikyta. Visa tai įgalins projekte dalyvaujančiose ikimokyklinio ugdymo mokyklose naujai vykdyti, vaiko raiškos poreikius atitinkančias veiklas, kurios padės ne tik ugdyti vaikų ankstyvuosius programavimo įgūdžius, XXI amžiaus kompetencijas bei gebėjimus, bet tuo pačiu leis spresti ugdytinių motyvavimo veikti ir vaikų grupės valdymo problemas. Išbandžius projekto mokyklose, šia medžiaga galės naudotis visos Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigos. Projekte dalyvauja septynios veiklą tobulinančios ikimokyklinio ugdymo mokyklos, konsultuojanti mokykla, konsultuojantis mokslininkas.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-01-20
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 117 808,45 Eur
Prašoma finansavimo suma: 115 452,28 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai