BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Informacijos apie socialines ir kitas paslaugas sklaida socialinę atskirtį patiriantiems Šalčininkų miesto gyventojams bei tarpininkavimas

Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0577

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Asociacija „Šalčininkų rajono neįgaliųjų draugija“
Savivaldybė
Priemonė „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“
Prioritetas 10 PRIORITETAS. Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas
Kvietimo kodas 08.6.1-ESFA-T-927-01

Nors Šalčininkų savivaldybėje didžioji dalis socialinių paslaugų įstaigų yra išsidėstę Šalčininkų mieste, tačiau trūksta informacijos socialinę atskirtį patiriantiems gyventojams apie jų teikimas paslaugas. Tai susiję ir su nepakankama informacijos sklaida apie Šalčininkų mieste teikiamas socialines paslaugas. Kita problema, Šalčininkų mieste trūksta stiprių bendruomenių ar iniciatyvių asmenų, siekiančių prisidėti prie mieste vyraujančių socialinių problemų sprendimo. Projekto tikslas yra pagerinti Šalčininkų miesto gyventojų socialines gyvenimo sąlygas, mažinant socialinę atskirtį ir didinant bendruomenės narių socialinę integraciją. Projekto tikslas atitinka 8.6.1-ESFA-V-911 priemonės „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ priemonės (toliau – Priemonė) tikslą – įgyvendinant vietos plėtros strategijas padidinti miestų bendruomenių socialinę integraciją ir pagerinti šių bendruomenių narių padėtį darbo rinkoje, nes projekto įgyvendinimo metu bus pagerintas socialinę atskirtį patiriančių Šalčininkų miesto gyventojų informavimas apie prieinamas socialines ir kitas reikalingas paslaugas Šalčininkų mieste. Įgyvendinant projektą bus vykdomos sekančios veiklos (pagal PFSA 10.1.2.): Informacijos apie socialines ir kitas paslaugas sklaida (informavimas).


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-11-05
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas 0
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 26 113,78 Eur
Prašoma finansavimo suma: 24 155,25 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai