BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

"Inovatyvių laisvalaikio ir užimtumo veiklų organizavimas socialinę atskirtį patiriantiems Pakruojo miesto vaikams ir jaunuoliams"

Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-19-0010

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Pakruojo senamiesčio bendruomenė
Savivaldybė Pakruojo raj.
Priemonė Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Projekto sąrašo numeris 08.6.1-ESFA-V-911-19

Projekto "Inovatyvių laisvalaikio ir užimtumo veiklų organizavimas socialinę atskirtį patiriantiems Pakruojo miesto vaikams ir jaunuoliams" vykdytojas Pakruojo Senamiesčio bendruomenė kartu su projekto partneriu Pakruojo automobilių klubu. Projekto tikslas – skatinti socialinę atskirtį patiriančio jaunimo ir vaikų integraciją Pakruojo mieste, pasitelkiant inovatyvias laisvalaikio ir užimtumo veiklas. Projekto uždavinys yra organizuoti ir vykdyti socialinę atskirtį patiriantiems vaikams ir jaunimui inovatyvias laisvalaikio ir užimtumo veiklas, skatinant juos įsitraukti į bendruomeninį gyvenimą ir pasijusti pilnaverčiais bendruomenės nariais. Projekto metu bus vykdomos dvi veiklos: 1.Sociokultūrinių paslaugų teikimas socialinės atskirtį patiriantiems vaikams ir jaunuoliams. Projekto dalyvių 30 asm. naudodamiesi vairavimo simuliatoriaus įranga, dalyvaus laisvalaikio ir užimtumo veiklose 2 stovyklose po 11 d. Projekto metu bus pasiūlytos jaunimui individualios arba grupinės vairavimo patirties įgavimo užimtumo veiklos su vairavimo simuliatoriumi. Po dalyvavimo stovyklose, projekto dalyviams bus organizuojamas projekto veiklų baigiamasis renginys „Draugystės socialinis renginys“, kuriame bus išrenkami geriausiai ir saugiausiai vairuojantys dalyviai. Socialinę atskirtį patiriantys vaikai 10 asm. iš socialinę atskirtį patiriančių šeimų, dalyvaus Tarptautinės vaikų gynimo dienos šventime. Vaikų užimtumas bus vykdomas su vaikiškais elektromobiliais ir organizuojamas piešimo konkursas. Vaikų piešiniai bus eksponuojami miesto centrinėje aikštėje. 2. Socialinę atskirtį patiriančio jaunimo savanoriškos veiklos organizavimas. 15 asm. jaunuolių bus kviečiami savanoriauti vykdomuose renginiuose, varžybose.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-08-27
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 10 663,40 Eur
Prašoma finansavimo suma: 6 760,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2019-07-27
Sutarties pasirašymo diena: 2018-11-27
Sutarties galiojimo pabaiga: 2019-09-12
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
10 663,40 6 760,00 10 663,40 6 760,00

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 BIVP projektų veiklų dalyviai (įskaitant visas tikslines grupes) Skaičius 40.00 40.00
2 Projektų, kuriuos visiškai arba iš dalies įgyvendino socialiniai partneriai ar NVO, skaičius Skaičius 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-11-29 08:06

Susiję įrašai