BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Inovatyvių produktų, skirtų robotinių sistemų preciziniams matams ir poslinkių matavimams, kūrimas nuoseklių sekų pagrindu

Nr. 01.2.1-LVPA-K-856-01-0004

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas UAB "PRECIZIKA METROLOGY"
Savivaldybė
Priemonė Eksperimentas
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas 01.2.1-LVPA-K-856-01

UAB „Precizika Metrology“ yra vienintelė Baltijos šalyse teikianti metrologijos MT paslaugas ir gaminanti matavimo sistemas. Jos gaminama produkcija yra ne kartą įvertinta prestižiniais apdovanojimais inovacijų srityje. Įmonė eksportuoja daugiau nei 80% savo gaminamos produkcijos į daugiau nei 40 pasaulio šalių. UAB "Precizika Metrology" projektas skirtas padidinti įmonės konkurencingumą tarptautinėse rinkose, sukuriant 3 naujus produktus (robotines matavimo sistemas ir jų komponentus). Projekto metu bus vykdomos MTEP veiklos, kurių metu bus sprendžiami moksliniai/technologiniai neapibrėžtumai bei ieškoma naujų žinių, reikalingų naujų robotinių matavimo sistemų ir jų komponentų, pasižyminčių naujomis techninėmis charakteristikomis, sukūrimui. Sukurtus produktus planuojama pateikti į rinką ir ženkliai padidinti pardavimų pajamas.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-02-11
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne (2020-10-23)
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 522 983,14 Eur
Prašoma finansavimo suma: 257 154,92 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai