BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Įtraukiojo ugdymo kokybės vidaus ir išorės stebėsenos modelio diegimas siekiant gerinti ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo kokybę

Nr. 09.2.1-ESFA-K-728-02-0015

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Kauno miesto savivaldybės administracija
Savivaldybė Kauno miesto
Priemonė IKIMOKYKLINIO IR BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ VEIKLOS TOBULINIMAS
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.2.1-ESFA-K-728-02

Projekto tikslas yra pagerinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo kokybę, sukuriant ir išbandant kokybiško įtraukiojo ugdymo vidaus ir išorės stebėsenos modelį. Projekto metu trys Kauno miesto savivaldybės ir viena Šilutės r. savivaldybės ugdymo įstaigos, vykdančios ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, sudarys palankias ugdymosi sąlygas įdiegdamos inovatyvius metodus ir praktikas, skirtas kokybiško įtraukiojo ugdymo metodikos panaudojimui ugdymo procese. Šio projekto metu numatomos vykdyti veiklos padės ikimokyklinio ugdymo specialistams įsisąvinti ir pritaikyti ugdymo veikloje kokybiško įtraukiojo ugdymo metodą ir taip pagerinti ugdymo įstaigų veiklos procesus. Projekto metu bus įgyvendintos šios veiklos: -sukurtas ir išbandytas projektų partnerių institucijose ankstyvojo amžiaus vaikų kokybiško įtraukiojo ugdymo vidaus ir išorės stebėsenos modelio prototipas (seminarai, mokymai ir kt.) ir parengta metodinė priemonė „Ankstyvojo amžiaus vaikų kokybiško įtraukiojo ugdymo vidaus ir išorės stebėsenos modelis“.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-01-24
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas (2019-04-11)
2. Naudos ir kokybės vertinimas Ne (2019-04-11) 38.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 43 641,98 Eur
Prašoma finansavimo suma: 42 769,14 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai