BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Jauno verslo subjektų stiprinimas Švenčionių mieste

Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-11-0009

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas K. Savicko įmonė "Keseda"
Savivaldybė Švenčionių raj.
Priemonė Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Projekto sąrašo numeris 08.6.1-ESFA-V-911-11

Smulkus ir vidutinis verslas – vienas iš pagrindinių ekonomikos augimo veiksnių, turintis esminį poveikį bendrai Lietuvos ūkio plėtotei, naujų darbo vietų kūrimui ir socialiniam stabilumui, todėl jo plėtra yra viena iš svarbiausių Lietuvos ekonominės politikos krypčių. Deja, verslo kūrimas ir plėtra Švenčionyse yra sudėtingas.Projekto tikslas – skatinti verslo plėtrą Švenčionių mieste siekiant pagerinti gyventojų įsidarbinimo galimybes. Projekte numatomos veiklos:- mokymų aktualiais klausimais teikimas jauno verslo subjektams;- konsultavimas ir mentorystė jauno verslo subjektams;- verslo pradžiai reikalingų priemonių suteikimas naudoti jauno verslo subjektams.Tikslinė grupė: jauno verslo subjektai - juridiniai asmenys (atstovai ir darbuotojai) arba fiziniai asmenys dirbantys savarankiškai, kurių veiklos vykdymo vieta Švenčionių miestas. Planuojamas įtraukti dalyvių skaičius – 6 (šeši).Siekiami rezultatai:- suorganizuotos 6 mokymų sesijos po 2 dienas skirtos asmeninių ir verslumo gebėjimų ugdymui;- suteikta 1334 valandų konsultacijų (pagalba randant tiekėjus ir klientus, metodinė pagalba mokestiniais ir teisiniais klausimais, išorinių finansavimo šaltinių paieška, licencijavimas, atitiktis priešgaisrinės ir darbo saugos, sanitariniams ir kt. reikalams);- jauno verslo subjektams suteiktos priemonės verslo pradžiai.Poveikis: 6 jauno verslo subjektai gaus tikslinius mokymus ir konsultacijas, priemones verslo pradžiai. Ekspertų ir verslininkų mokymai ir konsultacijos padidins dalyvių asmeninius ir verslumo gebėjimus, užtikrins verslo stabilumą, leis efektyviai susidoroti su reikalavimų (teisiniai, mokestiniai ir pan.) našta. Priemonės verslo pradžiai padės „įsivažiuoti“ kol verslo subjektai galės įsigyti savų priemonių.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-05-15
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 39 491,67 Eur
Prašoma finansavimo suma: 31 187,67 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2020-11-30
Sutarties pasirašymo diena: 2018-09-05
Sutarties galiojimo pabaiga: 2021-01-26
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
39 491,67 27 238,50 37 335,33 25 751,21

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 BIVP projektų veiklų dalyviai (įskaitant visas tikslines grupes) Skaičius 6.00 8.00
2 Projektų, kuriuos visiškai arba iš dalies įgyvendino socialiniai partneriai ar NVO, skaičius Skaičius 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-11-29 08:06

Susiję įrašai