BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Kaišiadorių miesto vyresnio amžiaus darbingų neaktyvių gyventojų užimtumo ir savanorystės skatinimas pasitelkiant linijinių šokių neformalųjį mokymą

Nr. 09.1.3-CPVA-R-725-21-0014

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Kaišiadorių rajono pensininkų klubas
Savivaldybė Kaišiadorių raj.
Priemonė NEFORMALIOJO ŠVIETIMO INFRASTRUKTŪROS TOBULINIMAS
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Projekto sąrašo numeris 09.1.3-CPVA-R-725-21

Projektu siekiama spręsti Kaišiadorių mieste gyvenančių vyresnio amžiaus darbingų neaktyvių žmonių užimtumo ir iniciatyvumo trūkumo, nepakankamo įsitraukimo į savanorišką ar visuomeninę veiklą problemą. Pagrindinis projekto tikslas - Kaišiadorių miesto vyresnio amžiaus darbingų neaktyvių žmonių užimtumo, didesnio įsitraukimo į visuomeninę veiklą ir savanorystę skatinimas pasitelkiant linijinius šokius kaip neformaliojo mokymo priemonę. Projekto metu planuojamos vykdyti veiklos: • Linijinių šokių pamokos pagal linijinių šokių neformalią programą Kaišiadorių mieste gyvenantiems vyresnio amžiaus darbingiems neatyviems žmonėms. • Suorganizuota išvyka į Linijinių šokių festivalį projekto dalyvių grupei • Suorganizuotas linijinių šokių festivalis Kaišiadorių mieste • Vykdoma projekto dalyvių savanoriška veikla – linijinių šokių pamokų vedimas kitiems Kaišiadorių miesto gyventojams Projektu siekiama prisidėti prie Kaišiadorių miesto plėtros strategijos įgyvendinimo, didinant vyresnio amžiaus darbingų neaktyvių miesto gyventojų socialinę integraciją, užimtumą ir įsitraukimą į visuomeninę veiklą, savanorystės skatinimą. Šiuo tikslu projektas yra tiesiogiai susijęs su 8.6.1-ESFA-V-911 priemonės „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ tikslu.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-07-03
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 9 869,08 Eur
Prašoma finansavimo suma: 8 956,90 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai