BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Kompleksinių paslaugų asmenims, patyrusiems socialinę atskirtį, teikimas - sėkmingos integracijos garantas

Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-16-0001

Paraiškos būsena:
Baigtas įgyvendinti
Vykdytojas Jonavos rajono socialinių paslaugų centras
Savivaldybė Jonavos raj.
Priemonė Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas
Prioritetas 8 PRIORITETAS. Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu
Projekto sąrašo numeris 08.6.1-ESFA-V-911-16

Projekto tikslas - mažinti smurto artimoje aplinkoje, prekybos žmonėmis ar kitokių nusikaltimų asmeniui aukų ir jų šeimos narių socialinę atskirtį, teikiant jiems kokybiškas kompleksines paslaugas. Suvienyti ir sustiprinti Jonavos miesto socialinės srities specialistų bei kitų institucijų atstovų jėgas į vieną bendradarbiavimo ir informacijos sklaidos tinklą, kuris veiks pagal pritaikytą, konkrečiai Jonavos mieste veikiantiems šioje srityje specialistams, algoritmą. Projektą "Kompleksinių paslaugų asmenims, patyrusiems socialinę atskirtį, teikimas - sėkmingos integracijos garantas" Jonavos r. socialinių paslaugų centras įgyvendins kartu su partneriu VšĮ Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centras. Projekto vykdytojas ir partneris, dėka adaptuoto procesinio psichoterapijos ir psichosocialinės reabilitacijos metodo ir taikomos sensorinės įrangos, padės projekto dalyviams perdirbti smurto sąlygotos psichologinės traumos padarinius, geriau suvokti save, savo jausmus ir elgesį bei paskaitins adaptyvujį projekto dalyvių funkcionavimą. Projektas bus įgyvendinamas Jonavos mieste. Projekto tikslinė grupė - smurto artimoje aplinkoje, prekybos žmonėmis ar kitokių nusikaltimų asmeniui aukos ir jų šeimos nariai. Projekto įgyvendinimo laikotarpiu pagalba bus suteikta - 15 asmenų. Projekto dalyviai dalyvaus specialiuose mokymuose, skirtose trauminėds patirties perdirbimui. Projektinės veiklos rėmuose bus suvieniti įvairių suinteresuotų įstaigų specialistai, kurie sudarys bendradarbiavimo ir informacijos sklaidos tinklą, veikianti pagal ptitaikytą, konkrečiai Jonavos mieste dirbantiems specialistams šioje srityje, algoritmą. Projektui viešinti numatomi straipsniai, plakatai ir informacija soc. tinkluose.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-02-12
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 15 463,52 Eur
Prašoma finansavimo suma: 12 500,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2019-09-19
Sutarties pasirašymo diena: 2018-09-19
Sutarties galiojimo pabaiga: 2019-10-29
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
15 463,52 12 500,00 15 436,53 12 500,00

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 BIVP projektų veiklų dalyviai (įskaitant visas tikslines grupes) Skaičius 15.00 53.00
2 Projektų, kuriuos visiškai arba iš dalies įgyvendino socialiniai partneriai ar NVO, skaičius Skaičius 1.00 1.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-10-03 08:06

Susiję įrašai