BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Pagalbos į namus paslaugų plėtra ir jų organizavimas darbingo amžiaus asmenims turintiems negalią ir senyvo amžiaus asmenims, patiriantiems socialinę

Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0398

Paraiškos būsena:
Paraiškos vertinimas
Vykdytojas Šalčininkų socialinių paslaugų centras
Savivaldybė
Priemonė „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“
Prioritetas 10 PRIORITETAS. Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas
Kvietimo kodas 08.6.1-ESFA-T-927-01

Šalčininkų socialinių paslaugų centro socialiniai darbuotojai vykdydami pagalbos į namus paslaugų organizavimą ir bendradarbiaudami su Šalčininkų seniūnijos specialistais, pastebėjo, kad Šalčininkų mieste yra daugiau norinčių gauti pagalbos į namus paslaugas, ne tik senyvo amžiaus žmonės, bet ir darbingo amžiaus asmenys turintys negalios. Todėl matome poreikį plėsti pagalbos į namus paslaugas visoms ankščiau minėtoms asmenų grupėms.PROJEKTO TIKSLAS – plėtoti ir organizuoti pagalbos į namus paslaugas Šalčininkų miesto darbingo amžiaus asmenims turintiems negalią ir senyvo amžiaus gyventojams.Projektą „Pagalbos į namus paslaugų plėtra ir jų organizavimas darbingo amžiaus asmenims turintiems negalią ir senyvo amžiaus asmenims, patiriantiems socialinę atskirtį Šalčininkų mieste“ įgyvendins Šalčininkų socialinių paslaugų centras su partneriu NVO „Šalčininkų rajono neįgaliųjų draugija".Įgyvendinant projektą bus vykdoma veikla, skirta gyventojų esamai socialinei atskirčiai mažinti, t.y.: pagalbos į namus paslaugų plėtra ir jų organizavimas. Darbingo amžiaus asmenys turintys negalią ir senyvo amžiaus asmenys jaučiasi nepilnavertiški, negalėdami dalyvauti visuomenėje ir darbo rinkoje, dažniausiai dėl šių priežasčių susiduria su socialine atskirtimi ir skurdu. Darbingo amžiaus asmenys turintys negalią ir senyvo amžiaus asmenys lengviau integruosis į visuomenę, pagerės jų gyvenimo kokybė, nes bus patenkinti būtiniausi jų poreikiai.Planuojama naudoti viešinimo priemones, plakatai, informacija interneto svetainėse.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-08-03
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 13 872,86 Eur
Prašoma finansavimo suma: 12 826,10 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai