BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Propolio pagrindu paremtų konservuojančių ir stabilizuoančių savybių turinčių produktų prototipų maisto pramonei sukūrimas

Nr. J05-LVPA-K-02-0036

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas MB "Kreatonas"
Savivaldybė Kauno miesto
Priemonė Intelektas. Bendri mokslo–verslo projektai
Prioritetas 1 PRIORITETAS. Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas
Kvietimo kodas J05-LVPA-K-02

Projektas yra vykdomas MB Kreatonas kartu su Vytauto Didžiojo universitetu. Pareiškėjas specializuojasi apiterapijos ir medaus produktų apdirbimo technologijose bei jų pagrindu paremtų produktų kūrime. Pagrindinis projekto tikslas – įdiegti apiterapijos ir propolio pagrindu paremtų produktų prototipų kūrimo ir testavimo laboratoriją. Projekto tikslai: 1. Sukurti apiterapijos ir proplio pagrindų paremtų produktų kūrimo ir testavimo laboratoriją, orientuotą į propolio, kaip natūralios konservuojančios/stabilizuojančios medžiagos, gaminių prototipų atskieriems maisto pramonės gamybos sektoriams kūrimą; 2. Sukurti 1 technologiją ir 3 įvedimui į rinką parengtus propolio produktų prototipus; 3. Užtikrinti ilgalaikį bendradarbiavimo modelį tarp MB Kreatonas ir Vytauto Didžiojo universiteto bendrdarbiavimo modelį, paremtą sukurtos laboratorinės įrangos ilagalaike prieiga universiteto tyrėjams bei mokslininkų bei tyrėjų stažuotėmis įmonėje; 4. Bendradarbiaujant su universitetu, kurti propolio ir jo junginių tyrimų rezultatais paremtą mokslinę produkciją bei jos rezultatus perkelti į praktiką kuriant inovatyvius komercinius produktus.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-10-02
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne (2018-03-21)
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 0,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 0,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai