BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Psichologo ir mediatoriaus paslaugo socialinės rizikos, nukentėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje, socialinę atskirtį patiriantiems asmenims

Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0081

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Viešoji įstaiga Alytaus miesto socialinių paslaugų centras
Savivaldybė
Priemonė „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“
Prioritetas 10 PRIORITETAS. Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas
Kvietimo kodas 08.6.1-ESFA-T-927-01

Nuo 2018 metų iš emės pakitus Vaiko teisių apsaugos sistemai ir atsiradus kompleksinės pagalbos šeimai poreikio vertinimui (atvejo vadybai), Alytaus mieste išaugo psichologinės ir mediacijos paslaugų poreikis. Socialiniai darbuotojai teikdami paslaugas šeimos (socialines paslaugas, vienkartines socialines paslaugas, prevencines/bendruomenines, koordinuotas paslaugas) paraleliai į pagalbą, sprendžiant šeimų problemas, pasitelkia psichologą ir mediatorių. Pastaruoju metu minėtų specialistų poreikis labai reikalingas. Projektu siekiama kompleksiškai užtikrinti psichologo ir mediatoriaus paslaugų teikimą, pritaikant jas individualiai ir grupėmis, kiekvienam suaugusiam, darbingo amžiaus, socialinės rizikos šeimos nariui nukentėjusiam nuo smurto artimoje aplinkoje, bei prekybos žmonėmis aukoms, pabėgėliams, socialinę atskirtį patiriantiems darbingiems asmenims. Projektas prisideda prie 1 tikslo. Teikti socialines ir kitas paslaugas, skirtas socialinėje atskirtyje esantiems asmenims, užtikrinant šių paslaugų plėtrą ir prieinamumą Alytaus mieste, 1.1. uždavinio. Užtikrinti socialinių ir sociokultūrinių paslaugų socialinėje atskirtyje dėl negalios esantiems asmenims plėtrą ir įvairovę įgyvendinimo. Projekto veikla atitinka 1.2.4. veiksmą. „Psichologo ir mediatoriaus paslaugų teikimas socialinės rizikos, nuketėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje, prekybos žmonėmis aukoms, pabėgėliams, socialinę atskirtį patiriantiems darbingiems asmenims“ ir projekto metu pasiektas rezultatas yra 40 socialinės rizikos ar socialinę atskirtį patyrusių darbingų asmenų. Projekto metu planuojamas kad minėtos tikslinės suaugusių asmenų grupės t.y. 20 suaugusių asmenų . Iš jų paslaugų gaus 10 individualių psichologo ir 10 individualių mediatoriaus konsultacijų. Minėtos tikslinės grupės t.y. 20suaugusiųjų asmenų turės galimybę konsultuotis 10 kartų grupėje su mediatoriumi ir 10 kartų su psichologu. Paslaugą teiks įdarbinti kvalifikaciją turintys asmenys.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-08-30
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 16 000,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 12 580,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai