BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Revel Systems UAB darbuotojų kvalifikacijos, žinių ir gebėjimų tobulinimas

Nr. 09.4.3-ESFA-T-846-01-0124

Paraiškos būsena:
Įgyvendinimas
Vykdytojas Revel Systems UAB
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė Mokymai užsienio investuotojų darbuotojams
Prioritetas 9 PRIORITETAS. Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas
Kvietimo kodas 09.4.3-ESFA-T-846-01

Revel Systems UAB priklauso JAVįmonių grupei, kuriančiai ir teikiančiai inovatyvius atsiskaitymo sprendimus „Horeca“ sektoriui. Padalinys Lietuvoje yra antras pagal dydį, lyginant su „Revel Systems“ biurais visame pasaulyje. Didžiąją darbuotojų dalį sudaro programuotojai ir kiti technologijų profesionalai. Lietuvoje veikia techninio klientų aptarnavimo, testavimo, terminalų surinkimo ir paruošimo darbui padaliniai. Norėdama užtikrinti aukštą paslaugų kokybę bei kokybišką darbuotojų darbą, Revel Systems UAB privalo investuoti į žmogiškųjų išteklių tobulinimą, darbuotojų mokymus, padėsiančius jiems tobulėti ir įgyti reikiamų žinių, siekiant įgyvendinti pavestas užduotis. Projekto įgyvendinimo metu planuojama apmokyti dabartinius ir būsimus Revel Systems UAB darbuotojus, keliant ir suteikiant specifines kompetencijas, būtinas kasdieniniame darbe atliekant tiesiogines darbo funkcijas. Pareiškėjas, planuodamas mokymus, siekia suteikti savo darbuotojams informacinių technologijų, finansų, žmogiškųjų išteklių valdymo, projektų valdymo, klientų aptarnavimo, užsienio kalbų ir kitų sričių žinių bei įgūdžių. Mokymų metu darbuotojų įgytos žinios ir kompetencijos tiesiogiai prisidės prie Revel Systems UAB reikalavimus atitinkančių kasdienių funkcijų vykdymo. Numatoma, jog teigiami pokyčiai pareiškėjo vykdomoje veikloje pasireikš tiek projekto įgyvendinimo metu, tiek ir pasibaigus projektui. Investavus į projekto įgyvendinimą, bus pasiekti tiek kiekybiniai (apmokytas darbuotojų skaičius), tiek ir kokybiniai (padidinta darbuotojų kvalifikacija ir žinios) rezultatai. Projektas sukurs pridėtinę vertę: didins kompetentingų darbuotojų skaičių, padidins įmonės konkurencingumą ir prisitaikymą prie rinkos poreikių.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2018-10-31
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2018-12-28)
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 545 606,89 Eur
Prašoma finansavimo suma: 272 803,44 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia: 2021-01-30
Sutarties pasirašymo diena: 2019-01-30
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
386 797,52 193 398,76 202 090,17 101 045,08

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 Dirbantieji, kurie dalyvavo ESF mokymuose, suteikiančiuose kvalifikaciją arba kompetenciją Skaičius 80.00 147.00

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-09-20 07:47

Susiję įrašai