BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

„Sidabrinė linija“ Kėdainiuose: pagalba senjorų, neįgaliųjų ir pabėgėlių integracijai į visuomenės gyvenimą

Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0098

Paraiškos būsena:
Įgyvendinimas
Vykdytojas M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas
Savivaldybė
Priemonė „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“
Prioritetas 10 PRIORITETAS. Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas
Kvietimo kodas 08.6.1-ESFA-T-927-01

Dėl Kėdainiuose kaip ir visoje Lietuvoje gilėjančių demografinių problemų (mažėjančios ir sparčiai senėjančios populiacijos), ženkliai didėja socialinę atskirtį ir vienišumą patiriančių asmenų dalis. Šiuo projektu atkreipiame dėmesį į senyvo amžiaus asmenų, neįgaliųjų ir jų šeimos narių, pabėgėlių patiriamą socialinę atskirtį ir vienišumą kaip į problemą, turinčią labai rimtų padarinių žmonių fizinei ir psichikos sveikatai bei gerovei. Siekdami prisidėti prie šios problemos sprendimo ir mažinti tikslinių grupių socialinę atskirtį, šiuo projektu organizuosime TG atstovams kultūrinius ir edukacinius renginius bei socialinių paslaugų teikimą „Sidabrinės linijos“ telefonu, skatinsime juos įsitraukti į visuomenės gyvenimą ir savanorišką veiklą. Įgyvendinant projektą Kėdainiuose bus vykdomos šios veiklos, tiesiogiai prisidedančios prie tikslinių grupių padėties pagerinimo:1. informaciniai-kultūriniai renginiai - vakaronės tikslinėms grupėms ir miesto bendruomenei su meno saviveiklos kolektyvų iš Kauno miesto VVG koncertine programa;2. edukaciniai-savanorių atrankos renginiai pagal temas: sveiko ir aktyvaus senėjimo skatinimas, senyvų žmonių pilietiškumo, teisių ir interesų gynimo įgūdžių ugdymas, taikant meno terapijos metodus; 3. savanorių mokymai ir savanoriškos veiklos atlikimo „Sidabrinėje linijoje“ organizavimas;4. draugystės, bendravimo ir pagalbos „Sidabrinės linijos" telefonu teikimas tikslinių grupių atstovams, pasitelkiant savanorius.Numatomi rezultatai:- suorganizuotos sociokultūrinės veiklos tikslinių grupių atstovams (90 asm.) ir bendruomenės nariai;- atrinkta, apmokyta ir į projekto veiklas įtraukta 30 savanorių;- suteiktos "Sidabrinės linijos" paslaugos 30 tikslinių grupės atstovų.Numatomi pasiekti šie dalyvių situacijos teigiami pokyčiai:- sumažėjusi socialinė atskirtis ir vienišumas;- patobulinti pilietiškumo, žmogaus teisių gynimo, socialinės atsakomybės įgūdžiai;- pagerėjusi emocinė savijauta.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-09-24
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2019-11-15)
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 39 513,77 Eur
Prašoma finansavimo suma: 36 352,67 Eur

Sutarties informacija

Sutarties pasirašymo diena: 2019-12-20
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
39 513,77 36 352,67 13 743,61 13 059,76

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 BIVP projektų veiklų dalyviai (įskaitant visas tikslines grupes) Skaičius 120.00 0
2 Projektų, kuriuos visiškai arba iš dalies įgyvendino socialiniai partneriai ar NVO, skaičius Skaičius 1.00 0

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-08-11 07:45

Susiję įrašai