BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

„Sidabrinė linija“ Marijampolėje: socialinę integraciją skatinančių veiklų organizavimas pasitelkiant savanorius

Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0085

Paraiškos būsena:
Įgyvendinimas
Vykdytojas M. Čiuželio labdaros ir paramos fondas
Savivaldybė
Priemonė „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“
Prioritetas 10 PRIORITETAS. Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas
Kvietimo kodas 08.6.1-ESFA-T-927-01

Dėl Marijampolėje kaip ir visoje Lietuvoje gilėjančių demografinių problemų (mažėjančios ir sparčiai senėjančios populiacijos), ženkliai didėja socialinę atskirtį ir vienišumą patiriančių asmenų dalis. Šiuo projektu atkreipiame dėmesį į senyvo amžiaus asmenų, neįgaliųjų, asmenų, prižiūrinčių sunkią negalią turintį šeimos narį vienišumą kaip į problemą, turinčią labai rimtų padarinių žmonių fizinei ir psichikos sveikatai bei gerovei. Siekdami prisidėti prie šios problemos sprendimo ir mažinti tikslinių grupių socialinę atskirtį, šiuo projektu organizuosime užimtumo veiklas bei socialinių paslaugų teikimą „Sidabrinės linijos“ telefonu, pritraukiant išorės savanorius. Įgyvendinant projektą Marijampolėje bus vykdomos šios veiklos, tiesiogiai prisidedančios prie tikslinių grupių padėties pagerinimo:1. informaciniai-kultūriniai renginiai su koncertine programa, edukacija ir vakaronėmis tikslinėms grupėms ir miesto bendruomenei;2. edukaciniai - savanorių atrankos renginiai viešojoje bibliotekoje pagal temas: sveiko ir aktyvaus senėjimo skatinimas, senyvų žmonių pilietiškumo, teisių ir interesų gynimo įgūdžių ugdymas, taikant meno terapijos metodus; 3. užimtumo veiklos viešojoje bibliotekoje: biblioterapijos užsiėmimai, antrinio dizaino dirbtuvės, „Sidabrinės linijos“ senatvei draugiškos aplinkos aktyvistų klubo susitikimai;4. savanorių mokymai ir savanoriškos veiklos atlikimo organizavimas;5. draugystės, bendravimo ir pagalbos „Sidabrinės linijos" telefonu teikimas;Numatomi rezultatai:- suorganizuotos tęstinės kultūrinės, edukacinės, užimtumo veiklos 90 tikslinių grupių atstovų ir bendruomenės narių;- atrinkta, apmokyta ir į projekto veiklas įtraukta 30 savanorių;- suteiktos "Sidabrinės linijos" paslaugos 30 tikslinių grupės atstovų.Numatomi pasiekti šie dalyvių situacijos teigiami pokyčiai:- sumažėjusi socialinė atskirtis ir vienišumas;- patobulinti pilietiškumo, žmogaus teisių gynimo, socialinės atsakomybės įgūdžiai;- pagerėjusi emocinė savijauta.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2019-08-30
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Taip (2019-10-17)
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 38 010,96 Eur
Prašoma finansavimo suma: 34 969,09 Eur

Sutarties informacija

Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga: 2021-11-19
Sutarties pasirašymo diena: 2019-11-19
Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
38 010,96 34 969,09 16 793,88 15 791,00

Stebėsenos rodiklių pasiekimai

Eilės numeris Stebėsenos rodiklio pavadinimas Matavimo vienetas Siektina reikšmė pasirašytose projektų sutartyse Pasiekta reikšmė
1 BIVP projektų veiklų dalyviai (įskaitant visas tikslines grupes) Skaičius 120.00 0
2 Projektų, kuriuos visiškai arba iš dalies įgyvendino socialiniai partneriai ar NVO, skaičius Skaičius 1.00 0

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-01-17 07:50

Susiję įrašai