BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Socialinę atskirtį patiriančių gyventojų informavimo apie prieinamas socialines ir kitas reikalingas paslaugas gerinimas Garliavos mieste

Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0552

Paraiškos būsena:
Paraiškos vertinimas
Vykdytojas Kauno rajono savivaldybės administracija
Savivaldybė
Priemonė „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“
Prioritetas 10 PRIORITETAS. Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas
Kvietimo kodas 08.6.1-ESFA-T-927-01

Kauno rajono savivaldybėje, siekiant laiku ir tinkamai užtikrinti socialinę atskirtį patiriančių Garliavos miesto gyventojų informavimą apie prieinamas socialines ir kitas reikalingas paslaugas Garliavos mieste, įgyvendinamas projektas "Socialinę atskirtį patiriančių gyventojų informavimo apie prieinamas socialines ir kitas reikalingas paslaugas gerinimas Garliavos mieste“, skirtas Aprašo 10.1.2 numatytai remiamai veiklai įgyvendinti. Projektas skirtas mažinti Garliavos miesto gyventojų socialinę atskirtį, didinant užimtumo galimybes ir bendruomenės narių socialinę integraciją atnaujinant Kauno rajono savivaldybės Garliavos seniūnijos tinklapį. Projekto įgyvendinimo metu bus atnaujintas Kauno rajono savivaldybės Garliavos seniūnijos tinklapis. Atnaujintame tinklapyje bus talpinama visa informacija apie įvairiose organizacijose prieinamas socialines ir kt. paslaugas, jų teikimą bei pagalbą šias paslaugas gaunant socialinę atskirtį patiriantiems gyventojams, taip pat darbo skelbimai ir kt. tikslinei grupei aktuali informacija.. Projektas prisidės prie produkto stebėsenos rodiklių pasiekimo: 1) Projektų, kuriuos visiškai arba iš dalies įgyvendino socialiniai partneriai ar NVO, skaičius – 1 projektas; 2) BIVP projektų veiklų dalyviai (įskaitant visas tikslines grupes) – 120 dalyvių.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2020-09-01
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas
2. Naudos ir kokybės vertinimas
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 12 926,78 Eur
Prašoma finansavimo suma: 11 950,81 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00

Susiję įrašai