BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Slapukų politika Privatumo politika

 


Spausdinti

Finansavimas

Socialinės paramos politikos pokyčių prognozavimo, sprendimų priėmimo, derinimo ir veiksmingumo stebėsenos sistemos sukūrimas

Nr. 10.1.1-ESFA-V-912-01-0011

Paraiškos būsena:
Nesudaryta sutartis
Vykdytojas Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija
Savivaldybė Vilniaus miesto
Priemonė Nacionalinių reformų skatinimas ir viešojo valdymo institucijų veiklos gerinimas
Prioritetas 10 PRIORITETAS. Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas
Projekto sąrašo numeris 10.1.1-ESFA-V-912-01

Projekto tikslas – didinti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos priimamų viešojo valdymo sprendimų kokybę bei operatyvumą, sukuriant Stebėsenos ir prognozavimo sistemą. Projekto uždavinys – sukurti Stebėsenos ir prognozavimo sistemą. Projekto tikslui pasiekti ir problematikai spręsti siekiami šie rezultatai: • Parengti patobulinti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos veiklos sričių (darbo rinkos, šeimos ir jaunimo, socialinės aprėpties) analitikos ir prognozavimo modeliai bei metodikos. Šie modeliai bei metodikos atitinkamose veiklos srityje apibrėš aktualius rodiklius, jų įtaką išvestinėms reikšmėms, rodiklių tarpusavio koreliaciją, sudarys galimybes ir pagrindą įvertinti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos veiklos sričių pagrindinių kintamųjų vertes ir prognozuoti jų pokyčius ateityje. • Optimizuoti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos prognozavimo, sprendimų priėmimo ir susiję procesai. Optimizuoti procesai sudarys sąlygas efektyviai, savalaikiai ir pagrįstai priimti su socialinės apsaugos ir darbo ministerijos aktualiomis veiklos sritimis susijusius sprendimus, stebėti jų įgyvendinimą. Atsižvelgiant į siekiamus rezultatus Projekto metu, numatomos vykdyti, pagal projektų finansavimo sąlygų aprašą tinkamos finansuoti, šios pagrindinės projekto veiklos: • Organizacinio veiklos modelio rengimas - veikla, kurios metu rengiamos visos priemones, reikalingos sėkmingam sukurtos Stebėsenos ir prognozavimo sistemos įgyvendinimui ir naudojimui Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje. • Analitikos ir prognozavimo modelio rengimas – veikla, kurios metu rengiami patobulinti, efektyvūs, lankstūs bei šiuolaikines realijas atitinkantys Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atitinkamų veiklos sričių analitikos ir prognozavimo modeliai ir metodikos.


Paraiškų informacija

Paraiškos gavimo data: 2017-02-10
Nr. Vertinimo kriterijus Finansavimo statusas Vertinimo balas
1. Tinkamumo vertinimas Ne
2. Naudos ir kokybės vertinimas Netaikoma 0.00
Paraiškoje nurodyta projekto vertė: 444 411,00 Eur
Prašoma finansavimo suma: 443 941,00 Eur

Sutarties informacija

Projekto išlaidų suma, Eur Finansavimas, Eur Apmokėta išlaidų suma, Eur Išmokėtas finansavimas, Eur
0,00 0,00 0,00 0,00

Susiję įrašai